Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

IN Kvindeløb 2010


 Distance: 5000m 

Klasse: 60-69

Plac. klasseNavnM/KKlubStartnrPlac. overallSluttid
(min/km)
Diplom
1Jytte WinsløwFBlovstrød-løver394142 24:46
(4:57)
diplom
2Mette Nøhr PoulsenF347144 24:47
(4:57)
diplom
3Inge BerthelsenFSAS løbeklub642212 25:22
(5:04)
diplom
4Lone NørregårdFSatair167216 25:23
(5:04)
diplom
5Winnie Engvon AndersenF517288 25:56
(5:11)
diplom
6Birgit KristiansenFBAC704297 25:58
(5:11)
diplom
7Lone WillumsenFI.F. Anhydro832327 26:10
(5:14)
diplom
8Ellen MøllmannF2197375 26:24
(5:16)
diplom
9Birgit AndersenFBAC306420 26:37
(5:19)
diplom
10Maja AndersenFHaslev lægecenter1809455 26:45
(5:21)
diplom
11Bente NielsenFPGIM1568503 26:56
(5:23)
diplom
12Nete VindisFCSC2070523 27:02
(5:24)
diplom
13Christa LarsenF839563 27:15
(5:27)
diplom
14Birgit Grønnegaard HansenFKøge Atletik2655582 27:19
(5:27)
diplom
15Ingelise VossFK.I.F. Kalundborg978621 27:28
(5:29)
diplom
16Käthe SteffensenFMotionsklubben Amager78622 27:29
(5:29)
diplom
17Lise HesselbergFBlovstrød Løverne1989697 27:46
(5:33)
diplom
18Karen EnggrenFBlovstrødløverne1993701 27:46
(5:33)
diplom
19Merete MørchFDanske Bank1461725 27:53
(5:34)
diplom
20Ulla SørensenF2813918 28:30
(5:42)
diplom
21Elsebeth Dyrholm MøllerF10441021 28:52
(5:46)
diplom
22Margit EriksenF29181076 29:02
(5:48)
diplom
23Irene RasmussenFAktiv Naturvelvære Bildsø skov og 13111090 29:06
(5:49)
diplom
24Helle PedersenF11501105 29:08
(5:49)
diplom
25Jytte JohansenF5321158 29:17
(5:51)
diplom
26Ulla GrenFSparta10621220 29:29
(5:53)
diplom
27Birgit From PoulsenF22861325 29:48
(5:57)
diplom
28Bodil Riise OlsenF12671367 29:55
(5:59)
diplom
29Hanna SkjaldgaardF13001371 29:55
(5:59)
diplom
30Birthe SlorupF15651379 29:56
(5:59)
diplom
31Henriette KarboFMostrene13061431 30:05
(6:01)
diplom
32Eivor SonneF15611523 30:20
(6:04)
diplom
33Jette RoedF29821585 30:30
(6:06)
diplom
34Viola FoderF18691606 30:34
(6:06)
diplom
35Lene VillerslevF161655 30:44
(6:08)
diplom
36Aase LauridsenF21271711 30:52
(6:10)
diplom
37Connie PedersenF61501725 30:54
(6:10)
diplom
38Annelise MallingFBagsværd Atletik Club2991757 30:58
(6:11)
diplom
39Gledis JønssonF25271778 31:01
(6:12)
diplom
40Kirsten LindFSparta16341787 31:02
(6:12)
diplom
41Kirsten EliasenFSØAM63351800 31:03
(6:12)
diplom
42Pia HansenF32131806 31:04
(6:12)
diplom
43Inga Kirkbak KruseF1121850 31:12
(6:14)
diplom
44Linda PriessFDONG Energy29951863 31:14
(6:14)
diplom
45Lotte CarstensenF48351909 31:21
(6:16)
diplom
46Jytte DelbergFThe Crew15061970 31:32
(6:18)
diplom
47Anne-Grethe SørensenF21461979 31:33
(6:18)
diplom
48Kirsten Skotte SørensenF30431981 31:33
(6:18)
diplom
49Else MikkelsenF20392005 31:36
(6:19)
diplom
50Britta PetersenFHelsingør Motionsklub22112041 31:44
(6:20)
diplom
51Hanne StuhrFPuls 306032832061 31:46
(6:21)
diplom
52Ilse MunkFGuldborgsundløberne8172080 31:51
(6:22)
diplom
53Sonja LiljaFKondiklubben Flæskesiden26392126 32:00
(6:24)
diplom
54Dorte FjeldstedF35442144 32:04
(6:24)
diplom
55Alice HansenF33072161 32:06
(6:25)
diplom
56Anne ØrstedF36502191 32:12
(6:26)
diplom
57Ellinor AndersenFREBS36322196 32:12
(6:26)
diplom
58Lone HenriksenF31762223 32:18
(6:27)
diplom
59Birthe FeldbergF42922251 32:23
(6:28)
diplom
60Lena KulstadF46162328 32:36
(6:31)
diplom
61Dorte HoumølleFKIF36162341 32:38
(6:31)
diplom
62Mary-Ann HaubirkFSAS Løb og motion62842342 32:38
(6:31)
diplom
63Karin VulpiusF28102375 32:42
(6:32)
diplom
64Lisbeth RasmussenF15272403 32:46
(6:33)
diplom
65Ruth Lillian AndersenF30502420 32:52
(6:34)
diplom
66Elly Marie JensenF36872421 32:52
(6:34)
diplom
67Ellen KristoffersenFCodan Sport25592475 33:02
(6:36)
diplom
68Jette HyrumFWillis29892481 33:03
(6:36)
diplom
69Jonna RodemannFHelsingør Motionsklub22102497 33:07
(6:37)
diplom
70Elsebeth WehageF37082525 33:12
(6:38)
diplom
71Karen-Margrethe Fischer MadsenF63012536 33:13
(6:38)
diplom
72Britta JensenF33732581 33:22
(6:40)
diplom
73Jonna HøeghFDanske Bank14592586 33:23
(6:40)
diplom
74Inge-Lise JakobsenF36962592 33:23
(6:40)
diplom
75Mette NistrupF15262593 33:23
(6:40)
diplom
76Lili Dørig LarsenFBuresø Banden35972617 33:28
(6:41)
diplom
77Vera PedersenF35022626 33:29
(6:41)
diplom
78Merete LassenF40462652 33:34
(6:42)
diplom
79Kirsten Helene AndersenFMUlebyholdet22272658 33:35
(6:43)
diplom
80Inga DanielsenFPink Ladies32802743 33:53
(6:46)
diplom
81Lone NyboeF20742781 33:59
(6:47)
diplom
82Karen Margrethe PedersenFSIF Gymnastik32862801 34:03
(6:48)
diplom
83Lene JensenF36492833 34:10
(6:50)
diplom
84Jette HenriksenFMøns løbe og motionsklub45302842 34:11
(6:50)
diplom
85Lillian NathansenF33222869 34:17
(6:51)
diplom
86Benni Janne BilstrupFkalundborg Atletik & Motion32652883 34:20
(6:52)
diplom
87Birte KühleFValløby motion27432901 34:26
(6:53)
diplom
88Angela HomannF44312919 34:31
(6:54)
diplom
89Hanne HolchFNiels Brock36252921 34:32
(6:54)
diplom
90Grethe MøllerF31042933 34:34
(6:54)
diplom
91Lene MarkussenF20802939 34:36
(6:55)
diplom
92Connie HansenF63802949 34:39
(6:55)
diplom
93Ulla KjergaardF40492956 34:42
(6:56)
diplom
94Karin Møller LarsenF29232977 34:45
(6:57)
diplom
95Hanne HansenF29273015 34:56
(6:59)
diplom
96Hanne KolzeFturbopigerne18993049 35:07
(7:01)
diplom
97Lise ArendalF3663052 35:08
(7:01)
diplom
98Jane KnudsenF32253087 35:16
(7:03)
diplom
99Berit JørgensenF40723121 35:22
(7:04)
diplom
100Jette ToppF37353127 35:23
(7:04)
diplom
101Kirsten PedersenF40193140 35:29
(7:05)
diplom
102Pia NehlsF48613152 35:32
(7:06)
diplom
103Ane-Merete BrockmannF35463192 35:44
(7:08)
diplom
104Dorthe PlougmannF63003202 35:46
(7:09)
diplom
105Kirsten Agnete Munck KösterF45763205 35:48
(7:09)
diplom
106Birgitte HelmoF36553210 35:50
(7:10)
diplom
107Hanne GeltingF39753217 35:52
(7:10)
diplom
108Jytte KristensenFHvidovre Motions Club24653261 36:03
(7:12)
diplom
109Ulla JørgensenFNordea32743278 36:09
(7:13)
diplom
110Annie FrischF33473294 36:12
(7:14)
diplom
111Anette ElbrandtF22123304 36:14
(7:14)
diplom
112Gunhild VesterFTrylleskoven27383314 36:16
(7:15)
diplom
113Birte BurmeisterF63713332 36:24
(7:16)
diplom
114Jytte RasmussenFTrim27343353 36:30
(7:18)
diplom
115Elsebeth NielsenFMUlebyholdet22263373 36:37
(7:19)
diplom
116Karen JohansenFMUlebyholdet22193375 36:37
(7:19)
diplom
117Anette True JacobsenFSIF Gymnastik32873409 36:52
(7:22)
diplom
118Bodil Smidstrup RandF46613426 36:58
(7:23)
diplom
119Erni OvdalF44413428 36:59
(7:23)
diplom
120Lena HansenF29243447 37:04
(7:24)
diplom
121Helen JensenF15283477 37:19
(7:27)
diplom
122Mona ØstergaardF8963497 37:27
(7:29)
diplom
123Grethe DegnFAK Vine38033502 37:29
(7:29)
diplom
124Bente JensenF36483541 37:44
(7:32)
diplom
125Randi JørgensenF41393564 37:52
(7:34)
diplom
126Birthe JensenF1433578 38:00
(7:36)
diplom
127Gitte DanielsenF43733586 38:06
(7:37)
diplom
128Eva PriesF41043591 38:07
(7:37)
diplom
129Ulla ChristiansenFPH Distribution A/S49063653 38:30
(7:42)
diplom
130Karin ChristensenF48413669 38:44
(7:44)
diplom
131Lone ThøgersenF16673670 38:44
(7:44)
diplom
132Maj-Britt JellingdalF3073708 39:02
(7:48)
diplom
133Birte EriksenFNycomed24873740 39:20
(7:52)
diplom
134Marianne Høgh MadsenFPuls 306063633745 39:21
(7:52)
diplom
135Sonja AndersenFKøge Atletik26533799 39:50
(7:58)
diplom
136Birgit Thingmann StryhnFGribskov kommune/Gilleleje Børnehav44183815 40:00
(8:00)
diplom
137Merete CarlsenF48863818 40:01
(8:00)
diplom
138Irene LundF45923825 40:05
(8:01)
diplom
139Irene ChristensenF44713831 40:13
(8:02)
diplom
140Hanne RosingF33363844 40:27
(8:05)
diplom
141Bodil FolsingF9103856 40:38
(8:07)
diplom
142Vivian Hvide JensenF46073872 40:59
(8:11)
diplom
143Anny Langfeldt JensenF44453873 41:01
(8:12)
diplom
144Henriette LøkkeF46503886 41:13
(8:14)
diplom
145Kate FønsskovF48623897 41:29
(8:17)
diplom
146Margit Irene PetersenF44143911 41:36
(8:19)
diplom
147Sonja HenriksenF41243920 41:48
(8:21)
diplom
148Annie Juul PedersenFJuul44373923 41:54
(8:22)
diplom
149Pia Thorberg HansenF39473924 41:54
(8:22)
diplom
150Birgit HannibalsenF46793925 41:55
(8:23)
diplom
151Grete RasmussenFKøge Atletik26563928 41:58
(8:23)
diplom
152Conny LendalFKøge Atletik26523930 41:59
(8:23)
diplom
153Lis OlsenF5752737037433942 42:12
(8:26)
diplom
154Lis Beate SørensenF47753945 42:17
(8:27)
diplom
155Sonja Lok PlessF21743995 43:20
(8:40)
diplom
156Vibeke NielsenFHelsingør Motiinsklub43894033 44:10
(8:50)
diplom
157Janne RødshagenF47204052 44:36
(8:55)
diplom
158Annelise ThramkrongartF43384060 44:45
(8:57)
diplom
159Kirsten Ella PedersenF47134069 45:04
(9:00)
diplom
160Hanne Sunemeier RiisFDe To44794086 45:58
(9:11)
diplom
161Anne LindF48914096 46:23
(9:16)
diplom
162Solveig ChristiansenF48824102 46:56
(9:23)
diplom
163Karin DitlefsenF48784127 48:10
(9:38)
diplom
164Anette JensenFDe glade tøser38424132 48:50
(9:46)
diplom
165Birgit SvendsenFTrim27374150 49:40
(9:56)
diplom
166Tudlik WieseF47974176 51:35
(10:19)
diplom
167Vibeke BossenFBossenteam45024181 52:30
(10:30)
diplom
168Lene HansenFTeam SuperBest Tune48164190 53:55
(10:47)
diplom
169Pia JørgensenFDanske Bank14334199 57:32
(11:30)
diplom
170Anne Holm HansenFMUlebyholdet22184200 57:50
(11:34)
diplom
171Hanne StenskildeFMUlebyholdet22214201 57:50
(11:34)
diplom

Til resultatforside for IN Kvindeløb 2010

Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift
Resultater fra www.events4u.dk - Events4U · Skovlytoften 9A · 2840 Holte · T: 70 27 40 14 ·