Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

IN Kvindeløb 2010


 Distance: 5000m 

Klasse: Ukendt

Plac. klasseNavnM/KKlubStartnrPlac. overallSluttid
(min/km)
Diplom
1Kira BaunFAK 7365002 18:45
(3:45)
diplom
2Camilla SpagnerFAK 7366003 19:20
(3:52)
diplom
3Sara Sig MøllerFSPONSOR60066 19:37
(3:55)
diplom
4Ghita BilenbergF3M løbeklubben42511 20:12
(4:02)
diplom
5Natalia Daqui LoureiroF652123 21:36
(4:19)
diplom
6Amalie HallagerF644359 23:22
(4:40)
diplom
7Hannah Illum PetersenF655763 23:27
(4:41)
diplom
8Pia NielsenFSPONSOR6218109 24:19
(4:51)
diplom
9Torvør VangFBragdid6139119 24:27
(4:53)
diplom
10Kirstine JeppesenF6522174 25:03
(5:00)
diplom
11Stine De BangF6554193 25:15
(5:03)
diplom
12Majbritt Storm BalslevFIN420229 25:33
(5:06)
diplom
13Marianne PetersenF6519250 25:41
(5:08)
diplom
14Mia Elise PedersenF6567265 25:46
(5:09)
diplom
15Charlotte HolmFPOULS PIGER656311 26:04
(5:12)
diplom
16Marine LechatF6448367 26:22
(5:16)
diplom
17Britt AgergaardFIN418387 26:28
(5:17)
diplom
18Karin SonneF6546403 26:33
(5:18)
diplom
19Malene Gregaard WilskyF6543443 26:43
(5:20)
diplom
20Laila Holdgaard RasmussenF6530453 26:45
(5:21)
diplom
21Kathrine SolgaardF6502515 27:00
(5:24)
diplom
22Benedicte Torp PedersenF6514540 27:05
(5:25)
diplom
23Vibeke RodeFFrontløberne6292636 27:32
(5:30)
diplom
24Cecilie SkaarupF2147669 27:40
(5:32)
diplom
25Klara HolmFPOULS PIGER655843 28:14
(5:38)
diplom
26Søs BohartF6445910 28:28
(5:41)
diplom
27Lotte HolmboeF6447914 28:29
(5:41)
diplom
28Christine ThorsenF6568920 28:31
(5:42)
diplom
29Kit RasmussenF6505925 28:32
(5:42)
diplom
30Annette Linde JørgensenF6540976 28:44
(5:44)
diplom
31Johanne RasmussenFSPONSOR62391017 28:51
(5:46)
diplom
32Camilla LawesFIN4121025 28:52
(5:46)
diplom
33Cecilie KjølhottF65691030 28:53
(5:46)
diplom
34Ditte JensenF65011048 28:57
(5:47)
diplom
35Elsebeth BrødholtF64491053 28:58
(5:47)
diplom
36Jane KorsgaardFSPONSOR62111063 29:00
(5:48)
diplom
37Karina Sall NielsenF8551269 29:36
(5:55)
diplom
38Jette RasmussenFSPONSOR62421339 29:50
(5:58)
diplom
39Kristjana SigurbjornsdottirF65101362 29:54
(5:58)
diplom
40Berith PetersenF65591407 30:02
(6:00)
diplom
41Lone DørgeF65721491 30:16
(6:03)
diplom
42Anna ClausenFSPONSOR62441578 30:29
(6:05)
diplom
43Jane MikkelsenF65511582 30:30
(6:06)
diplom
44Marianne AaboFDanske Bank Idrætsforening65641680 30:47
(6:09)
diplom
45Hanne Raduch HoffmannF65371690 30:49
(6:09)
diplom
46Anne Soon AlbrechtF65361697 30:50
(6:10)
diplom
47Betina MadsenF65631702 30:50
(6:10)
diplom
48Camilla LarsenF65061713 30:52
(6:10)
diplom
49Nina SmithF65621714 30:52
(6:10)
diplom
50Elham AliF65751717 30:52
(6:10)
diplom
51Lea Silving PetersenFSPONSOR60461719 30:52
(6:10)
diplom
52Louise OstenfeldF65281836 31:08
(6:13)
diplom
53Julie KorsgaardF65111918 31:22
(6:16)
diplom
54Lisbeth Wind NielsenF65501945 31:27
(6:17)
diplom
55Vera DørgeF65731948 31:28
(6:17)
diplom
56Pia OlsenFIN4172218 32:17
(6:27)
diplom
57Maja FolkmannF65452240 32:22
(6:28)
diplom
58Debbie NadelmannFSPONSOR62472250 32:23
(6:28)
diplom
59Dorthe ReimerFSPONSOR62502290 32:29
(6:29)
diplom
60Susanne HansenF65382406 32:47
(6:33)
diplom
61Oscar RiseF65702433 32:54
(6:34)
diplom
62Hervør CastenskioldFIN4092465 33:00
(6:36)
diplom
63Bodil KleffelF65532467 33:00
(6:36)
diplom
64Rosa ErlingsdottirF65092472 33:01
(6:36)
diplom
65Anne Lene Bak ChristensenF63312563 33:20
(6:40)
diplom
66Sofie ScheibeleinF65202640 33:32
(6:42)
diplom
67Vicky ChristiansenF65182667 33:37
(6:43)
diplom
68Sara SvendsenF65482721 33:47
(6:45)
diplom
69Mette HolmFPOULS PIGER6522750 33:54
(6:46)
diplom
70Felicia HolmFPOULS PIGER6592753 33:54
(6:46)
diplom
71Annette GustafsonF65612875 34:19
(6:51)
diplom
72Ulla JakobsenFSPONSOR63542894 34:24
(6:52)
diplom
73Hanne RasmussenFIN4112907 34:27
(6:53)
diplom
74Pia WentselFIN4132970 34:44
(6:56)
diplom
75Anne Sofie OstenfeldF65293034 35:02
(7:00)
diplom
76Hanne SørensenF64503046 35:06
(7:01)
diplom
77Evy OstenfeldF65273067 35:12
(7:02)
diplom
78Luna SchulzeF65493341 36:27
(7:17)
diplom
79Pia EnemarkF65173363 36:31
(7:18)
diplom
80Charlotte NeiiendamFIN4143448 37:04
(7:24)
diplom
81Lone LindF64463475 37:18
(7:27)
diplom
82Alma NielsenF64443649 38:27
(7:41)
diplom
83Annette SteffensenFIN4163860 40:41
(8:08)
diplom
84Dorthe KandiFIN4153865 40:51
(8:10)
diplom
85Asta KristoffersenFSPONSOR62143926 41:56
(8:23)
diplom
86Lisbeth Farum JensenF65473944 42:14
(8:26)
diplom
87Kathrine AndreasenF61463988 43:10
(8:38)
diplom
88Vivi AndreasenF63824003 43:26
(8:41)
diplom
89Louise RasmussenFSPONSOR64314067 45:02
(9:00)
diplom
90Janni StrømsborgFSPONSOR64324121 47:49
(9:33)
diplom
91Sigrid StrømsborgFSPONSOR64304123 47:50
(9:34)
diplom
92Anette JensenF65154146 49:30
(9:54)
diplom
93Sofie HasselbachFSPONSOR62554161 50:22
(10:04)
diplom

Til resultatforside for IN Kvindeløb 2010

Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift
Resultater fra www.events4u.dk - Events4U · Skovlytoften 9A · 2840 Holte · T: 70 27 40 14 ·