Til Events4U forsiden
Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

Korsvejens skoles motionsløb

31/05/2010

Samlet
Samlet, mænd
Samlet, kvinder

Klasser:


 Distance: 5000m 

Samlet

Plac. overallNavnM/K/UKlubStartnrKlassePlac. klassePlac. kønSluttid
(min/km)
Udskriv
1Simon JohnsonMlærer84Mlærer11 19:17
(3:51)
diplom
2Jeppe KirkegaardMlærer85Mlærer22 21:16
(4:15)
diplom
3Andreas Nexmann NielsenMlærer98Mlærer33 21:21
(4:16)
diplom
4Jeppe Nexmann LarsenM7A30M7. klasse14 21:22
(4:16)
diplom
5Andreas StaffeldtM7A91M7. klasse25 21:22
(4:16)
diplom
6Thomas ChristensenMlærer87Mlærer46 21:43
(4:20)
diplom
7Amalie Zahle KristensenFfamilie etc54Kfamilie etc11 22:24
(4:28)
diplom
8Morten ThygesenMlærer100Mlærer57 22:28
(4:29)
diplom
9Lotte PetersenFfamilie etc57Kfamilie etc22 23:01
(4:36)
diplom
10Svend Erik LarsenMfamilie etc32Mfamilie etc18 23:08
(4:37)
diplom
11Christian KierkegaardMfamilie etc53Mfamilie etc29 23:24
(4:40)
diplom
12Emil BløndalM5A58M5. klasse110 23:27
(4:41)
diplom
13Ronni Fenger OlsenM8B92M8. klasse111 23:42
(4:44)
diplom
14Tine Sommer OlsenFfamilie etc48Kfamilie etc33 24:12
(4:50)
diplom
15Anne Grete LindbergFfamilie etc90Kfamilie etc44 24:18
(4:51)
diplom
16Kirsten FlinckFfamilie etc60Kfamilie etc55 24:32
(4:54)
diplom
17Lars JensenMlærer83Mlærer612 24:39
(4:55)
diplom
18Sidsel BoysenFlærer86Klærer16 24:48
(4:57)
diplom
19Mads Vestergaard-OlsenM5A76M5. klasse213 25:10
(5:02)
diplom
20Louise JakobsenFlærer110Klærer27 25:31
(5:06)
diplom
21Lukas GiessingM3A5M3. klasse114 25:35
(5:07)
diplom
22Flemming SchmidtMfamilie etc42Mfamilie etc315 26:03
(5:12)
diplom
23Marcus RøllingM0C82M0. klasse116 26:07
(5:13)
diplom
24Bent Ø. LarsenMfamilie etc70Mfamilie etc417 26:09
(5:13)
diplom
25Cecilie BertelsenF4A45K4. klasse18 26:10
(5:14)
diplom
26Henrik NielsenMlærer99Mlærer718 26:13
(5:14)
diplom
27VibekeFfamilie etc104Kfamilie etc69 26:25
(5:17)
diplom
28August HylgaardM4B61M4. klasse119 26:27
(5:17)
diplom
29Mathilde Nexmann LarsenF4A31K4. klasse210 26:34
(5:18)
diplom
30Heidi ShouFfamilie etc47Kfamilie etc711 26:48
(5:21)
diplom
31Frank Vestergaard-OlsenMfamilie etc77Mfamilie etc520 26:49
(5:21)
diplom
32Jonathan Bybjerg JensenM5A78M5. klasse321 27:09
(5:25)
diplom
33Amanda Zelina RathjeF8B18K8. klasse112 27:10
(5:26)
diplom
34Kristian MortensenM3B27M3. klasse222 27:43
(5:32)
diplom
35Linda KofodFfamilie etc44Kfamilie etc813 27:47
(5:33)
diplom
36Michael KroupaMfamilie etc106Mfamilie etc623 28:14
(5:38)
diplom
37Mads KroupaM0C105M0. klasse224 28:14
(5:38)
diplom
38Emma Sofie MortensenF6B26K6. klasse114 28:50
(5:46)
diplom
39Frederik LindbergM3B88M3. klasse325 29:05
(5:49)
diplom
40Majken RøllingFfamilie etc81Kfamilie etc915 29:23
(5:52)
diplom
41Birgitte MortensenFfamilie etc29Kfamilie etc1016 29:53
(5:58)
diplom
42Henrik JørgensenMfamilie etc28Mfamilie etc726 30:00
(6:00)
diplom
43Kristina KristensenFfamilie etc55Kfamilie etc1117 30:22
(6:04)
diplom
44Martin SchneiderMfamilie etc15Mfamilie etc827 30:51
(6:10)
diplom
45Camilla Kaas JohanssonFlærer101Klærer318 31:00
(6:12)
diplom
46AlbertM2B10M2. klasse128 31:31
(6:18)
diplom
47Malene KierkegaardFfamilie etc52Kfamilie etc1219 31:35
(6:19)
diplom
48Vera KierkegaardF5B51K5. klasse120 31:37
(6:19)
diplom
49Magnus Aaskilde-SchneiderM2A13M2. klasse229 31:47
(6:21)
diplom
50Bente JørgensenFfamilie etc19Kfamilie etc1321 32:42
(6:32)
diplom
51Mette AaskildeFfamilie etc14Kfamilie etc1422 32:42
(6:32)
diplom
52Rikke SejdenfadenFfamilie etc71Kfamilie etc1523 32:49
(6:33)
diplom
53Jannie LorentzenFfamilie etc66Kfamilie etc1624 33:23
(6:40)
diplom
54Ingolf AabergMfamilie etc50Mfamilie etc930 33:40
(6:44)
diplom
55Simon AabergM2A49M2. klasse331 33:41
(6:44)
diplom
56Anton MeirupM1B2M1. klasse132 33:45
(6:45)
diplom
57MetteFfamilie etc11Kfamilie etc1725 34:16
(6:51)
diplom
58Pia SudsgaardFfamilie etc56Kfamilie etc1826 34:19
(6:51)
diplom
59Søren MeirupMlærer1Mlærer833 35:14
(7:02)
diplom
60Viktoria MeirupF3A3K3. klasse127 35:15
(7:03)
diplom
61Rasmus StrømM6A95M6. klasse134 35:33
(7:06)
diplom
62Martin ArndtMfamilie etc108Mfamilie etc1035 35:56
(7:11)
diplom
63William ArndtM0C109M0. klasse336 35:56
(7:11)
diplom
64Philip NielsenM2A107M2. klasse437 36:15
(7:15)
diplom
65Simone SejdenfadenF4A72K4. klasse328 36:47
(7:21)
diplom
66Frederik Foli BundgaardM4A75M4. klasse238 37:10
(7:26)
diplom
67Maria CarlsonF8B80K8. klasse229 37:36
(7:31)
diplom
68Maria Juul MørkholtF8B79K8. klasse330 37:36
(7:31)
diplom
69Fie Zalina RathjeF2C17K2. klasse131 38:21
(7:40)
diplom
70Luna ShouF2B46K2. klasse232 38:33
(7:42)
diplom
71Lonni RathjeFfamilie etc16Kfamilie etc1933 38:33
(7:42)
diplom
72Erik AndersenMfamilie etc63Mfamilie etc1139 41:44
(8:20)
diplom
73Frida FrantzoletF0C62K0. klasse134 41:45
(8:21)
diplom
74Mathilde SejdenfadenF0A73K0. klasse235 42:38
(8:31)
diplom
75Nicoline Ejstrup LieF3A68K3. klasse236 42:44
(8:32)
diplom
76Oliver BorchM0A24M0. klasse440 43:02
(8:36)
diplom
77Martin BorchMfamilie etc25Mfamilie etc1241 43:02
(8:36)
diplom
78Crista EjstrupFfamilie etc67Kfamilie etc2037 43:20
(8:40)
diplom
79Matilde Ejstrup LieF0A69K0. klasse338 43:21
(8:40)
diplom
80Rebekka GiessingF0C6K0. klasse439 43:59
(8:47)
diplom
81Linette GiessingFfamilie etc7Kfamilie etc2140 44:00
(8:48)
diplom
82Merete NygaardFfamilie etc9Kfamilie etc2241 44:02
(8:48)
diplom
83Daniella Foli BundgaardF2A74K2. klasse342 44:04
(8:48)
diplom
84Marie NygaardF2A8K2. klasse443 44:06
(8:49)
diplom
85Amalie Holtorp GammeljordF2A102K2. klasse544 44:07
(8:49)
diplom
86Maiken LyberthFfamilie etc41Kfamilie etc2345 44:24
(8:52)
diplom
87Miamaya LyberthF1B43K1. klasse146 44:41
(8:56)
diplom
88Ulla JohansenFfamilie etc4Kfamilie etc2447 45:01
(9:00)
diplom
89Marie StrømF5B93K5. klasse248 45:07
(9:01)
diplom
90Maja ChristensenF5B64K5. klasse349 45:07
(9:01)
diplom
91GlenM0A96M0. klasse542 51:34
(10:18)
diplom
92FrejaF0A23K0. klasse550 1:01:40
(12:20)
diplom
93Freja KofodF0A112K0. klasse651 1:01:54
(12:22)
diplom
94JensMfamilie etc22Mfamilie etc1343 1:01:55
(12:23)
diplom
95MarianneFfamilie etc21Kfamilie etc2552 1:01:55
(12:23)
diplom


Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift