Til Events4U forsiden
Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

Korsvejens skoles motionsløb

31/05/2010

Samlet
Samlet, mænd
Samlet, kvinder

Klasser:


 Distance: 5000m 

Samlet, kvinder

Plac. overallNavnKlubStartnrKlassePlac. klassePlac. kønSluttid
(min/km)
Udskriv
7Amalie Zahle Kristensenfamilie etc54Kfamilie etc11 22:24
(4:28)
diplom
9Lotte Petersenfamilie etc57Kfamilie etc22 23:01
(4:36)
diplom
14Tine Sommer Olsenfamilie etc48Kfamilie etc33 24:12
(4:50)
diplom
15Anne Grete Lindbergfamilie etc90Kfamilie etc44 24:18
(4:51)
diplom
16Kirsten Flinckfamilie etc60Kfamilie etc55 24:32
(4:54)
diplom
18Sidsel Boysenlærer86Klærer16 24:48
(4:57)
diplom
20Louise Jakobsenlærer110Klærer27 25:31
(5:06)
diplom
25Cecilie Bertelsen4A45K4. klasse18 26:10
(5:14)
diplom
27Vibekefamilie etc104Kfamilie etc69 26:25
(5:17)
diplom
29Mathilde Nexmann Larsen4A31K4. klasse210 26:34
(5:18)
diplom
30Heidi Shoufamilie etc47Kfamilie etc711 26:48
(5:21)
diplom
33Amanda Zelina Rathje8B18K8. klasse112 27:10
(5:26)
diplom
35Linda Kofodfamilie etc44Kfamilie etc813 27:47
(5:33)
diplom
38Emma Sofie Mortensen6B26K6. klasse114 28:50
(5:46)
diplom
40Majken Røllingfamilie etc81Kfamilie etc915 29:23
(5:52)
diplom
41Birgitte Mortensenfamilie etc29Kfamilie etc1016 29:53
(5:58)
diplom
43Kristina Kristensenfamilie etc55Kfamilie etc1117 30:22
(6:04)
diplom
45Camilla Kaas Johanssonlærer101Klærer318 31:00
(6:12)
diplom
47Malene Kierkegaardfamilie etc52Kfamilie etc1219 31:35
(6:19)
diplom
48Vera Kierkegaard5B51K5. klasse120 31:37
(6:19)
diplom
50Bente Jørgensenfamilie etc19Kfamilie etc1321 32:42
(6:32)
diplom
51Mette Aaskildefamilie etc14Kfamilie etc1422 32:42
(6:32)
diplom
52Rikke Sejdenfadenfamilie etc71Kfamilie etc1523 32:49
(6:33)
diplom
53Jannie Lorentzenfamilie etc66Kfamilie etc1624 33:23
(6:40)
diplom
57Mettefamilie etc11Kfamilie etc1725 34:16
(6:51)
diplom
58Pia Sudsgaardfamilie etc56Kfamilie etc1826 34:19
(6:51)
diplom
60Viktoria Meirup3A3K3. klasse127 35:15
(7:03)
diplom
65Simone Sejdenfaden4A72K4. klasse328 36:47
(7:21)
diplom
67Maria Carlson8B80K8. klasse229 37:36
(7:31)
diplom
68Maria Juul Mørkholt8B79K8. klasse330 37:36
(7:31)
diplom
69Fie Zalina Rathje2C17K2. klasse131 38:21
(7:40)
diplom
70Luna Shou2B46K2. klasse232 38:33
(7:42)
diplom
71Lonni Rathjefamilie etc16Kfamilie etc1933 38:33
(7:42)
diplom
73Frida Frantzolet0C62K0. klasse134 41:45
(8:21)
diplom
74Mathilde Sejdenfaden0A73K0. klasse235 42:38
(8:31)
diplom
75Nicoline Ejstrup Lie3A68K3. klasse236 42:44
(8:32)
diplom
78Crista Ejstrupfamilie etc67Kfamilie etc2037 43:20
(8:40)
diplom
79Matilde Ejstrup Lie0A69K0. klasse338 43:21
(8:40)
diplom
80Rebekka Giessing0C6K0. klasse439 43:59
(8:47)
diplom
81Linette Giessingfamilie etc7Kfamilie etc2140 44:00
(8:48)
diplom
82Merete Nygaardfamilie etc9Kfamilie etc2241 44:02
(8:48)
diplom
83Daniella Foli Bundgaard2A74K2. klasse342 44:04
(8:48)
diplom
84Marie Nygaard2A8K2. klasse443 44:06
(8:49)
diplom
85Amalie Holtorp Gammeljord2A102K2. klasse544 44:07
(8:49)
diplom
86Maiken Lyberthfamilie etc41Kfamilie etc2345 44:24
(8:52)
diplom
87Miamaya Lyberth1B43K1. klasse146 44:41
(8:56)
diplom
88Ulla Johansenfamilie etc4Kfamilie etc2447 45:01
(9:00)
diplom
89Marie Strøm5B93K5. klasse248 45:07
(9:01)
diplom
90Maja Christensen5B64K5. klasse349 45:07
(9:01)
diplom
92Freja0A23K0. klasse550 1:01:40
(12:20)
diplom
93Freja Kofod0A112K0. klasse651 1:01:54
(12:22)
diplom
95Mariannefamilie etc21Kfamilie etc2552 1:01:55
(12:23)
diplom


Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift