Til Events4U forsiden
Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

Korsvejens skoles motionsløb

31/05/2010

Samlet
Samlet, mænd
Samlet, kvinder

Klasser:


 Distance: 5000m 

Samlet, mænd

Plac. overallNavnKlubStartnrKlassePlac. klassePlac. kønSluttid
(min/km)
Udskriv
1Simon Johnsonlærer84Mlærer11 19:17
(3:51)
diplom
2Jeppe Kirkegaardlærer85Mlærer22 21:16
(4:15)
diplom
3Andreas Nexmann Nielsenlærer98Mlærer33 21:21
(4:16)
diplom
4Jeppe Nexmann Larsen7A30M7. klasse14 21:22
(4:16)
diplom
5Andreas Staffeldt7A91M7. klasse25 21:22
(4:16)
diplom
6Thomas Christensenlærer87Mlærer46 21:43
(4:20)
diplom
8Morten Thygesenlærer100Mlærer57 22:28
(4:29)
diplom
10Svend Erik Larsenfamilie etc32Mfamilie etc18 23:08
(4:37)
diplom
11Christian Kierkegaardfamilie etc53Mfamilie etc29 23:24
(4:40)
diplom
12Emil Bløndal5A58M5. klasse110 23:27
(4:41)
diplom
13Ronni Fenger Olsen8B92M8. klasse111 23:42
(4:44)
diplom
17Lars Jensenlærer83Mlærer612 24:39
(4:55)
diplom
19Mads Vestergaard-Olsen5A76M5. klasse213 25:10
(5:02)
diplom
21Lukas Giessing3A5M3. klasse114 25:35
(5:07)
diplom
22Flemming Schmidtfamilie etc42Mfamilie etc315 26:03
(5:12)
diplom
23Marcus Rølling0C82M0. klasse116 26:07
(5:13)
diplom
24Bent Ø. Larsenfamilie etc70Mfamilie etc417 26:09
(5:13)
diplom
26Henrik Nielsenlærer99Mlærer718 26:13
(5:14)
diplom
28August Hylgaard4B61M4. klasse119 26:27
(5:17)
diplom
31Frank Vestergaard-Olsenfamilie etc77Mfamilie etc520 26:49
(5:21)
diplom
32Jonathan Bybjerg Jensen5A78M5. klasse321 27:09
(5:25)
diplom
34Kristian Mortensen3B27M3. klasse222 27:43
(5:32)
diplom
36Michael Kroupafamilie etc106Mfamilie etc623 28:14
(5:38)
diplom
37Mads Kroupa0C105M0. klasse224 28:14
(5:38)
diplom
39Frederik Lindberg3B88M3. klasse325 29:05
(5:49)
diplom
42Henrik Jørgensenfamilie etc28Mfamilie etc726 30:00
(6:00)
diplom
44Martin Schneiderfamilie etc15Mfamilie etc827 30:51
(6:10)
diplom
46Albert2B10M2. klasse128 31:31
(6:18)
diplom
49Magnus Aaskilde-Schneider2A13M2. klasse229 31:47
(6:21)
diplom
54Ingolf Aabergfamilie etc50Mfamilie etc930 33:40
(6:44)
diplom
55Simon Aaberg2A49M2. klasse331 33:41
(6:44)
diplom
56Anton Meirup1B2M1. klasse132 33:45
(6:45)
diplom
59Søren Meiruplærer1Mlærer833 35:14
(7:02)
diplom
61Rasmus Strøm6A95M6. klasse134 35:33
(7:06)
diplom
62Martin Arndtfamilie etc108Mfamilie etc1035 35:56
(7:11)
diplom
63William Arndt0C109M0. klasse336 35:56
(7:11)
diplom
64Philip Nielsen2A107M2. klasse437 36:15
(7:15)
diplom
66Frederik Foli Bundgaard4A75M4. klasse238 37:10
(7:26)
diplom
72Erik Andersenfamilie etc63Mfamilie etc1139 41:44
(8:20)
diplom
76Oliver Borch0A24M0. klasse440 43:02
(8:36)
diplom
77Martin Borchfamilie etc25Mfamilie etc1241 43:02
(8:36)
diplom
91Glen0A96M0. klasse542 51:34
(10:18)
diplom
94Jensfamilie etc22Mfamilie etc1343 1:01:55
(12:23)
diplom


Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift