Til Events4U forsiden
Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

Odense Nytårsløb 10 km

31/12/2010

Samlet
Samlet, mænd
Samlet, kvinder

Klasser:


 Distance: 10000m 

Samlet

Plac overallNavnM/K/UKlubStartnrKlassePlac KlassePlac KønSluttid
(min/km)
Udskriv
1Steffen MassaroMLØBEXPERTEN1657M20-2911 33:20
(3:20)
diplom
2Hans MårtensenMFjordager IF1346M20-2922 33:20
(3:20)
diplom
3Ronni HansenMTEAM MULTIATLETEN1M30-3913 34:02
(3:24)
diplom
4Søren KirketofteMTEAM MULTIATLETEN745M30-3924 35:03
(3:30)
diplom
5Brian SchmidtMLØBEXPERTEN735M30-3935 35:34
(3:33)
diplom
6Jannick Klitgaard HansenMMULTIATLETEN326M14-1716 35:41
(3:34)
diplom
7Henrik SimonsenMLØBEXPERTEN722M30-3947 35:46
(3:34)
diplom
8Karsten KjeldeMTeam Løbeexperten43M30-3958 36:33
(3:39)
diplom
9Jonas EjlertsenMKirkeby løbeklub/Sporten Svendborg437M30-3969 36:49
(3:40)
diplom
10Preben Randrup BundesenMOGF205M40-49110 37:01
(3:42)
diplom
11Lars Torbjørn DyrmoseM416M40-49211 37:23
(3:44)
diplom
12Christian BergMLØBEXPERTEN724M30-39712 37:55
(3:47)
diplom
13Lars LarsenMOGIF581M30-39813 37:59
(3:47)
diplom
14Søren GeislerM342M30-39914 38:31
(3:51)
diplom
15Per Arne SimonsenMSimonsen Alliancen184M50-59115 38:35
(3:51)
diplom
16Søren BentzenM187M30-391016 39:07
(3:54)
diplom
17Søren KjærM346M30-391117 39:11
(3:55)
diplom
18Finn AndersenMOdense Renovation A/S68M50-59218 39:24
(3:56)
diplom
19Kim VangM349M40-49319 39:25
(3:56)
diplom
20Lars LudvigsenM90M40-49420 39:29
(3:56)
diplom
21Martin Dollerup NielsenMMunke Mose Motion / team Langestran107M30-391221 39:50
(3:59)
diplom
22Ole Kring TannertMSANDERUM MOTION555M40-49522 40:06
(4:00)
diplom
23Thorbjørn Hertz JensenM231M40-49623 40:07
(4:00)
diplom
24Peter JohansenM355M40-49724 40:14
(4:01)
diplom
25Lars Møller AndersenMOTK636M40-49825 40:20
(4:02)
diplom
26Jens-Christian JensenMOtterupløberne133M30-391326 40:33
(4:03)
diplom
27Casper SpileMMunke Mose Motion605M30-391427 40:33
(4:03)
diplom
28Kristian Dürr LarsenMFjordager66M40-49928 40:41
(4:04)
diplom
29Claus PedersenMKP BILER101M30-391529 40:52
(4:05)
diplom
30Klaus WintherMLederne Fyn517M40-491030 40:53
(4:05)
diplom
31Jan AndersenM335M40-491131 41:01
(4:06)
diplom
32Christian Handberg CliftMMunke Mose Motion22M30-391632 41:17
(4:07)
diplom
33Charlotte Baagøe DyreborgFTeam Løbeexperten625K30-3911 41:23
(4:08)
diplom
34Flemming Bo AndersenM1316M40-491233 41:24
(4:08)
diplom
35Dorthea JørgensenFTEAM FIT 4 RUN352K10-1312 41:31
(4:09)
diplom
36Michael ElstoftMOTK600M40-491334 41:32
(4:09)
diplom
37Nina BeckFSporten Svendborg707K20-2913 41:47
(4:10)
diplom
38Jesper SvaneM559M20-29335 41:54
(4:11)
diplom
39Abdi AbrahimMTeam OSE591M20-29436 41:59
(4:11)
diplom
40Dennis NielsenMOdense Orienteringsklub154M30-391737 42:01
(4:12)
diplom
41Henrik VossMSanderum Motion632M40-491438 42:01
(4:12)
diplom
42Tommy IversenMOdense OK520M40-491539 42:02
(4:12)
diplom
43Allan HvitfeldtM91M40-491640 42:05
(4:12)
diplom
44René WilhardtMSvendborg OK353M40-491741 42:09
(4:12)
diplom
45Rikke Balle LarsenFTEAM FIT 4 RUN111K30-3924 42:25
(4:14)
diplom
46Jacob JørgensenM404M30-391842 42:28
(4:14)
diplom
47Jacob Kjærgaard SørensenMOTK587M30-391943 42:32
(4:15)
diplom
48Kim BruunMFjordager158M40-491844 42:33
(4:15)
diplom
49Alan AinsworthM44M40-491945 42:40
(4:16)
diplom
50Claus Bjerring ChristiansenMAudi Fredericia299M30-392046 42:45
(4:16)
diplom
51Gunner SolsøMOPI Fyns Politi204M50-59347 42:52
(4:17)
diplom
52Anders Peter PetersenM100M30-392148 42:56
(4:17)
diplom
53Mads Aagaard JensenM109M20-29549 42:59
(4:17)
diplom
54Kim U. Wittrup-JensenMOTK153M40-492050 43:00
(4:18)
diplom
55Jesper Khedri JensenM450M30-392251 43:07
(4:18)
diplom
56Rasmus RavnM321M30-392352 43:27
(4:20)
diplom
57Lars KaarillM57M30-392453 43:28
(4:20)
diplom
58Stella NielsenF774K30-3935 43:28
(4:20)
diplom
59Anders Trans SørensenMSanderum Motion30M30-392554 43:32
(4:21)
diplom
60Asger PetersenMTømrermester Asger Petersen268M30-392655 43:46
(4:22)
diplom
61Thomas IrmingMRønninge544M30-392756 43:49
(4:22)
diplom
62Jens OlsenMKorup Motion127M40-492157 43:57
(4:23)
diplom
63Kent JensenMTeam Otterup499M40-492258 44:02
(4:24)
diplom
64Rikke HunsdahlF428K40-4916 44:03
(4:24)
diplom
65Margrethe FrydenborgFTEAM FIT 4 RUN687K40-4927 44:04
(4:24)
diplom
66Steen NielsenM186M30-392859 44:09
(4:24)
diplom
67Bjarke VestesenMFynske Medier768M40-492360 44:11
(4:25)
diplom
68Steen Haislund OlsenMOGF274M50-59461 44:12
(4:25)
diplom
69Henrik DybdahlMAlm. Brand447M30-392962 44:16
(4:25)
diplom
70Christian SchjødtMAlleens Fysioterapi705M30-393063 44:20
(4:26)
diplom
71Steen Poulin NielsenM793M40-492464 44:22
(4:26)
diplom
72Lars HansenM561M40-492565 44:30
(4:27)
diplom
73Torben HarderM763M40-492666 44:38
(4:27)
diplom
74Niels-Jørn KirkebækMFjordager751M50-59567 44:40
(4:28)
diplom
75Jørgen Grønlund NielsenM337M50-59668 44:47
(4:28)
diplom
76Morgan Hagen-SørensenM401M40-492769 44:53
(4:29)
diplom
77Danny SvaneM593M50-59770 44:58
(4:29)
diplom
78Troels Nørgaard JensenMSANEX182M20-29671 45:02
(4:30)
diplom
79Per KyndbølM328M40-492872 45:15
(4:31)
diplom
80Jan GeisleM518M40-492973 45:26
(4:32)
diplom
81Jacob Lindegaard PedersenM552M30-393174 45:27
(4:32)
diplom
82Lars KellerMOGF459M40-493075 45:30
(4:33)
diplom
83Palle HansenMLØBEXPERTEN732M30-393276 45:33
(4:33)
diplom
84Lasse ThomsenM623M30-393377 45:34
(4:33)
diplom
85Pål KristensenM1113M30-393478 45:36
(4:33)
diplom
86Henrik Arild PedersenMSANEX228M40-493179 45:39
(4:33)
diplom
87Kirsten JochumsenFTEAM FIT 4 RUN126K40-4938 45:41
(4:34)
diplom
88Jan HeltborgMTDC Supply Chain Management78M40-493280 45:43
(4:34)
diplom
89Steffen HusbyM132M50-59881 45:44
(4:34)
diplom
90Jesper GodskesenMOGF Motion601M30-393582 45:48
(4:34)
diplom
91Per ObbekærM152M40-493383 45:56
(4:35)
diplom
92Hans HolstMOGF-Motion348M50-59984 46:03
(4:36)
diplom
93Jens WangM125M40-493485 46:04
(4:36)
diplom
94Lars Nyby PedersenMKMD136M50-591086 46:06
(4:36)
diplom
95Kim PaarupMAMU-Fyn35M40-493587 46:09
(4:36)
diplom
96Bo R. MussmannMUniversity College Lillebælt, Radio247M40-493688 46:10
(4:37)
diplom
97Thomas RasmussenMOTK343M40-493789 46:10
(4:37)
diplom
98Jimmi Rene PedersenM458M40-493890 46:11
(4:37)
diplom
99Niels KockMJAM634M40-493991 46:16
(4:37)
diplom
100Johny GrundsøM167M40-494092 46:18
(4:37)
diplom
101Flemming PetersenMLederne Fyn293M40-494193 46:20
(4:38)
diplom
102Sonny NielsenMSanByg Odense287M30-393694 46:20
(4:38)
diplom
103Henrik Vedel JensenMMunke Mose Motion325M40-494295 46:21
(4:38)
diplom
104Jane Kvist PoulsenF340K30-3949 46:24
(4:38)
diplom
105Bjarne AndersenM29M40-494396 46:27
(4:38)
diplom
106Tine Bøjsen HansenFTEAM FIT 4 RUN238K30-39510 46:30
(4:39)
diplom
107Heini VognMOTK59M50-591197 46:34
(4:39)
diplom
108Peter Christian GrauMORK37M30-393798 46:35
(4:39)
diplom
109Michael PedersenM393M40-494499 46:36
(4:39)
diplom
110Martin JensenMteam løbexperten73M30-3938100 46:36
(4:39)
diplom
111Niels GrinderslevM20M30-3939101 46:37
(4:39)
diplom
112Jesper HoegMLøbeklinik Otterup474M30-3940102 46:38
(4:39)
diplom
113Bjarne Raunslund RasmussenM140M50-5912103 46:42
(4:40)
diplom
114Søren Valentin NielsenMMunke Mose Motion32M40-4945104 46:49
(4:40)
diplom
115Arne VindMSanderum Motion406M40-4946105 46:50
(4:41)
diplom
116Adam Cohen SimonsenM647M30-3941106 46:52
(4:41)
diplom
117Maria-Louise Lehn MartensF748K30-39611 46:56
(4:41)
diplom
118Jost StrickerMFynske Medier789M30-3942107 46:57
(4:41)
diplom
119Mads LindkærM536M40-4947108 47:05
(4:42)
diplom
120Ole MikkelsenM311M40-4948109 47:06
(4:42)
diplom
121Lars ThorsgaardM407M40-4949110 47:10
(4:43)
diplom
122Mads BondeMVon Backhaus81M40-4950111 47:12
(4:43)
diplom
123Børge MogensenM542M70-991112 47:15
(4:43)
diplom
124Kenneth PoulsenM2010M40-4951113 47:17
(4:43)
diplom
125John RosenkjærMTeam OSE643M50-5913114 47:19
(4:43)
diplom
126Bo LarsenMBDL A/S88M40-4952115 47:20
(4:44)
diplom
127Krestine GrønkjærF264K20-29212 47:22
(4:44)
diplom
128Søren DigebjergMTandlægerne Digebjerg42M40-4953116 47:22
(4:44)
diplom
129Kell LauritsenM282M60-691117 47:23
(4:44)
diplom
130Jens Rahbek NørgaardMOH-Motion598M50-5914118 47:23
(4:44)
diplom
131Erik KnudsenM405M40-4954119 47:24
(4:44)
diplom
132Svend MortensenM649M60-692120 47:27
(4:44)
diplom
133Morten Skytte OlsenMNæsby Motion273M30-3943121 47:34
(4:45)
diplom
134John SvenssonMFynske Medier772M40-4955122 47:34
(4:45)
diplom
135Jan Steen AndersenMsanderum motion423M50-5915123 47:36
(4:45)
diplom
136Lars BergholdtM685M50-5916124 47:39
(4:45)
diplom
137Klaus GrønhøjMOdense Triathlon Klub270M40-4956125 47:39
(4:45)
diplom
138Simone Louise HansenF510K20-29313 47:45
(4:46)
diplom
139Martin Von PodewilsMMunke Mose Motion71M40-4957126 47:47
(4:46)
diplom
140Ole JohansenM278M30-3944127 47:49
(4:46)
diplom
141Erik Breum AndersenMFSM240M50-5917128 47:49
(4:46)
diplom
142Tina NielsenFLøbeexperten794K40-49414 47:53
(4:47)
diplom
143Jette FløjborgFTeam Løbexperten21K40-49515 47:53
(4:47)
diplom
144Jan MikkelsenMAdvent Software419M40-4958129 47:53
(4:47)
diplom
145Anders Dyregaard JensenM31M30-3945130 48:02
(4:48)
diplom
146Preben AndersenM485M50-5918131 48:10
(4:49)
diplom
147Charlotte HelmF741K40-49616 48:14
(4:49)
diplom
148Peter Van DykM370M30-3946132 48:17
(4:49)
diplom
149Magnus FridénM519M40-4959133 48:19
(4:49)
diplom
150Ole KristiansenMOGF564M50-5919134 48:19
(4:49)
diplom
151Simon StorgaardM588M30-3947135 48:21
(4:50)
diplom
152Christian Bang BovéM708M30-3948136 48:23
(4:50)
diplom
153Torben HansenM354M40-4960137 48:24
(4:50)
diplom
154Bjørn Hollesen HansenMGlamsbjerg Motion171M50-5920138 48:24
(4:50)
diplom
155Ulrik StaffeM659M30-3949139 48:25
(4:50)
diplom
156Tonni ØdegaardMFjordager Motion327M50-5921140 48:27
(4:50)
diplom
157John Veje OlesenMLunteklubben210M40-4961141 48:28
(4:50)
diplom
158John Horn PedersenMOGF683M40-4962142 48:28
(4:50)
diplom
159Michael OutzenMOTK25M20-297143 48:35
(4:51)
diplom
160Hans Chr. HornMKløverbanden506M40-4963144 48:36
(4:51)
diplom
161Thomas AndersenM670M30-3950145 48:36
(4:51)
diplom
162Michael Steen GotthardMSanderum Motion2M40-4964146 48:37
(4:51)
diplom
163Brian FrederiksenM183M30-3951147 48:40
(4:52)
diplom
164Martin Søgaard ThomsenM216M40-4965148 48:42
(4:52)
diplom
165Roman HentoshM92M20-298149 48:43
(4:52)
diplom
166Martin Steen CarlsenM710M40-4966150 48:47
(4:52)
diplom
167Søren Peter JohansenM615M40-4967151 48:48
(4:52)
diplom
168Asta AlexandersenF329K14-17117 48:54
(4:53)
diplom
169Bent SchwartzMMunke Mose Motion704M50-5922152 48:57
(4:53)
diplom
170Claus Tolstrup NielsenM742M40-4968153 48:58
(4:53)
diplom
171Pia MertovMDFFTEAM743M40-4969154 48:59
(4:53)
diplom
172Peter Fraas NielsenMOGF641M20-299155 49:05
(4:54)
diplom
173Peter JensenMMunke Mose Motion442M50-5923156 49:05
(4:54)
diplom
174Jakob Kjersgaard JohansenM619M30-3952157 49:08
(4:54)
diplom
175Peter HansenMTeam OSE606M40-4970158 49:12
(4:55)
diplom
176Kim HansenM716M20-2910159 49:12
(4:55)
diplom
177Morten HøjbergMMoCa07492M30-3953160 49:13
(4:55)
diplom
178Mette CarlqvistF164K30-39718 49:16
(4:55)
diplom
179Palle Ravnskjær NielsenM711M50-5924161 49:22
(4:56)
diplom
180Per Dissing-LarsenM11M40-4971162 49:23
(4:56)
diplom
181Rasmus Solbjerg Stie ChristensenMOTK/OBBC628M20-2911163 49:23
(4:56)
diplom
182Jakob Leonard BrøndlundM275M40-4972164 49:24
(4:56)
diplom
183Morten PetersenM385M40-4973165 49:25
(4:56)
diplom
184Jørgen G D JensenM566M40-4974166 49:28
(4:56)
diplom
185Cæcilie ChristoffersenFSvendborg OK522K18-19119 49:30
(4:57)
diplom
186Morten Schougaard SørensenMKPMG684M30-3954167 49:33
(4:57)
diplom
187Jeanette PedersenF124K20-29420 49:35
(4:57)
diplom
188Rasmus DahlbergM112M30-3955168 49:39
(4:57)
diplom
189Mark WulffMHAGI151M30-3956169 49:40
(4:58)
diplom
190Stein BorgtoftMOGF Motion226M50-5925170 49:42
(4:58)
diplom
191Michael MertovMDFFTEAM746M40-4975171 49:46
(4:58)
diplom
192Thomas LindevangMLangeskov Løb og Motion122M30-3957172 49:48
(4:58)
diplom
193Simon Helstrup NordbyMTeam Brombær85M14-172173 49:48
(4:58)
diplom
194Lilli MårtensenF706K50-59121 49:50
(4:59)
diplom
195Per Løfvall JensenM435M40-4976174 49:51
(4:59)
diplom
196Michael Bau MortensenM576M40-4977175 49:55
(4:59)
diplom
197Dorthe RoslevFAlm. Brand490K30-39822 49:56
(4:59)
diplom
198Camilla MouldFMunke Mose Motion/Kløverne48K30-39923 49:57
(4:59)
diplom
199Søren BlackMOGF Motion16M40-4978176 50:03
(5:00)
diplom
200Anders Rosendorf RasmussenM373M40-4979177 50:06
(5:00)
diplom
201Henrik Bo JensenMFjordager129M40-4980178 50:16
(5:01)
diplom
202Lars Kjær NielsenM94M60-693179 50:17
(5:01)
diplom
203Jan RubækM305M40-4981180 50:20
(5:02)
diplom
204Henrik Bjerke JensenMISS142M40-4982181 50:27
(5:02)
diplom
205Jeanet RosenkjærFTeam OSE1494K20-29524 50:28
(5:02)
diplom
206Dorthe JørgensenF739K50-59225 50:33
(5:03)
diplom
207Peter SpileMTEAM ANTON461M50-5926182 50:34
(5:03)
diplom
208Bjarne BrissonMLederne Fyn626M40-4983183 50:39
(5:03)
diplom
209Michael Rossing JensenMMunke Mose Motion9M30-3958184 50:41
(5:04)
diplom
210Michael RasmussenM49M40-4984185 50:42
(5:04)
diplom
211Per Bo LarsenMOGF375M40-4985186 50:43
(5:04)
diplom
212Bjarne SkovsboMOGF - Motion179M50-5927187 50:43
(5:04)
diplom
213Birgit AndersenF55K40-49726 50:49
(5:04)
diplom
214Peter Neumann FrederiksenM673M30-3959188 50:54
(5:05)
diplom
215Dennis Pallisgaard HansenMLangeskov Løb og Motion246M50-5928189 51:06
(5:06)
diplom
216Troels Michael LiljaMJuridisk Institut, SDU653M30-3960190 51:07
(5:06)
diplom
217Henrik KroghM395M50-5929191 51:09
(5:06)
diplom
218Jørgen PedersenM333M60-694192 51:10
(5:07)
diplom
219Lene WeberFKirkeby Løbeklub715K50-59327 51:11
(5:07)
diplom
220Bill StantonM131M50-5930193 51:14
(5:07)
diplom
221Birgithe GrønhøjF565K40-49828 51:15
(5:07)
diplom
222Flemming Kreiberg AndersenM79M50-5931194 51:15
(5:07)
diplom
223Rikke KejlhofF260K30-391029 51:15
(5:07)
diplom
224Steen StrungeM457M40-4986195 51:21
(5:08)
diplom
225Allan OverbyMTeam snegl69, Højby513M40-4987196 51:24
(5:08)
diplom
226Stig Haumann LangsagerM403M40-4988197 51:24
(5:08)
diplom
227Christoffer T AndersenM310M14-173198 51:26
(5:08)
diplom
228Mogens AndersenMSanderum Motion456M50-5932199 51:27
(5:08)
diplom
229Ulla Andersen MogensenFRinge Atletik54K40-49930 51:27
(5:08)
diplom
230Kent HansenM744M40-4989200 51:32
(5:09)
diplom
231Klaus Ellegård HansenM138M40-4990201 51:32
(5:09)
diplom
232Dorthe KaysenFDONG Energy398K40-491031 51:36
(5:09)
diplom
233Jane RubækF309K40-491132 51:38
(5:09)
diplom
234Thomas AllesøMFynske Medier764M40-4991202 51:40
(5:10)
diplom
235Bjarne RasmussenMSanderum Motion362M50-5933203 51:44
(5:10)
diplom
236Kim DamgaardM229M40-4992204 51:52
(5:11)
diplom
237Franz ChristensenM677M30-3961205 51:54
(5:11)
diplom
238Christian HoleMHOPLA431M40-4993206 51:56
(5:11)
diplom
239Jakob Høy NielsenMLederne Fyn582M30-3962207 51:56
(5:11)
diplom
240Mads LarsenM420M30-3963208 51:56
(5:11)
diplom
241Maria SchmidtF729K20-29633 51:58
(5:11)
diplom
242Maj-Britt DahlF493K40-491234 51:58
(5:11)
diplom
243John HagerMOGF-motion255M60-695209 51:58
(5:11)
diplom
244Michael WulffM40M30-3964210 51:59
(5:11)
diplom
245Otto KnudsenMSANEX241M50-5934211 52:00
(5:12)
diplom
246Thomas JensenM736M40-4994212 52:05
(5:12)
diplom
247Christoffer Meulengracht SchrøderMOTK249M14-174213 52:06
(5:12)
diplom
248Merete WeilstrupFSanderum Motion571K40-491335 52:06
(5:12)
diplom
249Jan FogedMAlm. Brand455M50-5935214 52:14
(5:13)
diplom
250Per NielsenM202M50-5936215 52:23
(5:14)
diplom
251Tage RasmussenMThule Trailers A/S526M60-696216 52:26
(5:14)
diplom
252Lene JensenFThule Trailers A/S509K40-491436 52:27
(5:14)
diplom
253Michael ThomsenMTeam Skovbrynet75M40-4995217 52:29
(5:14)
diplom
254Michael SchouMSANEX245M40-4996218 52:29
(5:14)
diplom
255Bjarne Krogh HansenM115M60-697219 52:30
(5:15)
diplom
256Kevin VilhelmsenMMunke Mose Motion470M40-4997220 52:31
(5:15)
diplom
257Anette Paulsen JensenFMunke Mose Motion317K30-391137 52:31
(5:15)
diplom
258Michael ClemmensenMFocus Advokater I/S170M50-5937221 52:32
(5:15)
diplom
259Joe DominoMAarup Løbeklub294M30-3965222 52:34
(5:15)
diplom
260Torben Kjemtrup NielsenM180M40-4998223 52:37
(5:15)
diplom
261Niels Viggo JensenM383M50-5938224 52:37
(5:15)
diplom
262Per TolbøllMFjordager IF549M50-5939225 52:38
(5:15)
diplom
263Hans-Ulrik JernertM303M40-4999226 52:41
(5:16)
diplom
264Jan PedersenM175M40-49100227 52:48
(5:16)
diplom
265Tom Bundgaard BrunM579M30-3966228 52:53
(5:17)
diplom
266Per RasmussenM594M50-5940229 52:57
(5:17)
diplom
267Anette GrønkjærF254K50-59438 53:01
(5:18)
diplom
268Vivi SkyttegaardF391K40-491539 53:02
(5:18)
diplom
269Lene Lund NielsenF208K40-491640 53:03
(5:18)
diplom
270Sanne MogensenF139K50-59541 53:04
(5:18)
diplom
271Jens MogensenM524M50-5941230 53:04
(5:18)
diplom
272Sven JönssonMOGF-motion575M60-698231 53:05
(5:18)
diplom
273Anita DalagerF331K30-391242 53:09
(5:18)
diplom
274Claus MadsenM281M40-49101232 53:11
(5:19)
diplom
275Helle Nørgaard AndreasenF666K30-391343 53:11
(5:19)
diplom
276Kim AndreasenM84M30-3967233 53:11
(5:19)
diplom
277Søren SindrupM27M50-5942234 53:12
(5:19)
diplom
278Jim Sjørslev ChristensenMMcDonald's Danmark A/S657M40-49102235 53:16
(5:19)
diplom
279Johan Sund LaursenM95M20-2912236 53:16
(5:19)
diplom
280Jan PedersenMlangeskov løb og motion203M40-49103237 53:16
(5:19)
diplom
281Ingi Steinn BjörgvinssonMAarup løbeklub286M50-5943238 53:17
(5:19)
diplom
282Charlotte GeismarF688K20-29744 53:17
(5:19)
diplom
283Peer KarupM123M40-49104239 53:18
(5:19)
diplom
284Allan MadsenMTEAM MULTIATLETEN300M40-49105240 53:18
(5:19)
diplom
285Katrine Søgaard ThomsenF213K18-19245 53:21
(5:20)
diplom
286Helle JørgensenMLederne Fyn562M30-3968241 53:21
(5:20)
diplom
287Allan RybergMRyberg Design50M40-49106242 53:27
(5:20)
diplom
288Michael NielsenM693M40-49107243 53:37
(5:21)
diplom
289Jørgen Michael ArndtMgrotek consulting aps72M40-49108244 53:39
(5:21)
diplom
290Kim AunsbakM65M40-49109245 53:39
(5:21)
diplom
291Carsten Friis LarsenMwww.naturstadion.dk96M40-49110246 53:44
(5:22)
diplom
292Christian SalekM233M20-2913247 53:44
(5:22)
diplom
293Laurits RasmussenMSanderum Motion221M50-5944248 53:47
(5:22)
diplom
294Brian LarsenM791M30-3969249 53:47
(5:22)
diplom
295Martin LomborgM787M30-3970250 53:47
(5:22)
diplom
296Jette Juhl VindFSanderum Motion399K40-491746 53:47
(5:22)
diplom
297Jørn JensenMOTK316M50-5945251 53:48
(5:22)
diplom
298Jette SørensenF505K40-491847 53:49
(5:22)
diplom
299Mette Kelstrup HallasFMunke Mose Motion646K40-491948 53:51
(5:23)
diplom
300Louise AmstrupFSvendborg Orienteringsklub1570K30-391449 53:54
(5:23)
diplom
301Karsten GondesenMLangeskov Løb & Motion52M40-49111252 53:56
(5:23)
diplom
302Lotte AlbertsenF324K30-391550 53:59
(5:23)
diplom
303Nanna HermannF121K50-59651 54:00
(5:24)
diplom
304Oscar BrokmoseM312M10-131253 54:00
(5:24)
diplom
305Søren BrokmoseM330M40-49112254 54:01
(5:24)
diplom
306Morten HjortMEaViola.dk665M40-49113255 54:01
(5:24)
diplom
307Sten SchytteM761M40-49114256 54:08
(5:24)
diplom
308Lene OlsenFOGF271K50-59752 54:09
(5:24)
diplom
309Henrik HøgstrømM592M40-49115257 54:13
(5:25)
diplom
310Sten BaumgartenMLederne Fyn514M50-5946258 54:15
(5:25)
diplom
311Jacob Birk MikkelsenM374M30-3971259 54:15
(5:25)
diplom
312Sanne Birk MikkelsenF386K30-391653 54:15
(5:25)
diplom
313Kristine Kock PetersenF538K30-391754 54:17
(5:25)
diplom
314Trine LaursenFMunke Mose Motion259K30-391855 54:20
(5:26)
diplom
315Kamilla MelchiorsenF1392K20-29856 54:23
(5:26)
diplom
316René BengtsenM676M40-49116260 54:23
(5:26)
diplom
317Rasmus KiddeM719M18-191261 54:24
(5:26)
diplom
318Morten SøeM165M40-49117262 54:25
(5:26)
diplom
319Stig KiddeMkidde.dk720M50-5947263 54:25
(5:26)
diplom
320Brian DalgaardM578M40-49118264 54:25
(5:26)
diplom
321Anette ThraneF421K50-59857 54:26
(5:26)
diplom
322Henrik GlibreM51M40-49119265 54:28
(5:26)
diplom
323Henrik ChristesenM595M50-5948266 54:28
(5:26)
diplom
324Leif Møller PedersenM350M60-699267 54:28
(5:26)
diplom
325Ulrik SprogøeM569M40-49120268 54:30
(5:27)
diplom
326Jan StrømvigM235M40-49121269 54:30
(5:27)
diplom
327Erik TranemoseM163M50-5949270 54:32
(5:27)
diplom
328Jane LundFOGF267K50-59958 54:33
(5:27)
diplom
329Mia Nelleborg AndersenFKirkeby Løbeklub345K40-492059 54:36
(5:27)
diplom
330Claus Bruun RasmussenM174M40-49122271 54:36
(5:27)
diplom
331Knud LarsenM148M50-5950272 54:39
(5:27)
diplom
332Lene Riis ThøgersenFOTK161K50-591060 54:41
(5:28)
diplom
333Jørgen FrausingM341M40-49123273 54:41
(5:28)
diplom
334Peter Vilhelm JensenMKarup Løbemotion556M50-5951274 54:41
(5:28)
diplom
335Mette Marie ChristensenF694K30-391961 54:44
(5:28)
diplom
336Kim Bøgelund DitlevsenM336M40-49124275 54:46
(5:28)
diplom
337Christina JensenFKorup Motion755K40-492162 54:48
(5:28)
diplom
338Trine Lindemann DydensborgF217K40-492263 54:49
(5:28)
diplom
339Henriette ChristensenFKorup Motion105K40-492364 54:59
(5:29)
diplom
340Kent Stig NielsenMKMD A/S285M40-49125276 55:02
(5:30)
diplom
341Gitte BielerFOtterup Bowlingcenter118K40-492465 55:04
(5:30)
diplom
342Karin KoertzFSanderum Motion425K40-492566 55:06
(5:30)
diplom
343Ruben RisakMFynske Medier769M40-49126277 55:09
(5:30)
diplom
344Anne Birgitte MeulengrachtFMunke Mose Motion261K40-492667 55:09
(5:30)
diplom
345Jan E. RasmussenMMarienlyst/Indretningshuset308M40-49127278 55:09
(5:30)
diplom
346Carsten BrendholdtM697M40-49128279 55:11
(5:31)
diplom
347Oke GerkeMOUH629M30-3972280 55:12
(5:31)
diplom
348Simon Stræde SpileMTEAM ANTON430M20-2914281 55:14
(5:31)
diplom
349Marlene Møller MadsenF251K30-392068 55:15
(5:31)
diplom
350Jørgen JensenM98M40-49129282 55:16
(5:31)
diplom
351Poul SørensenM117M70-992283 55:16
(5:31)
diplom
352Karsten MadsenM360M40-49130284 55:17
(5:31)
diplom
353Birgit KlausenFMunke Mose Motion63K50-591169 55:18
(5:31)
diplom
354Pia LundeF554K40-492770 55:20
(5:32)
diplom
355Morten John KjellerupM392M40-49131285 55:21
(5:32)
diplom
356Birger LindMOGF motion224M60-6910286 55:22
(5:32)
diplom
357Peter Bernt NielsenMMunke Mose Motion553M50-5952287 55:22
(5:32)
diplom
358Kjeld Richard MadsenMFjordager Idrætsforening114M60-6911288 55:33
(5:33)
diplom
359Claus Foxholm JørgensenM497M40-49132289 55:35
(5:33)
diplom
360Lisbeth BarnkobF644K40-492871 55:35
(5:33)
diplom
361Torben HansenMStige Løbehold232M50-5953290 55:38
(5:33)
diplom
362Hans HansenMP. Christensen A/S381M40-49133291 55:39
(5:33)
diplom
363Allan LarsenMInroTech663M30-3973292 55:41
(5:34)
diplom
364Alex MadsenMKorup Motion753M60-6912293 55:42
(5:34)
diplom
365Steen RosenlundMLederne Fyn530M50-5954294 55:46
(5:34)
diplom
366Tobias LarsenM495M10-132295 55:48
(5:34)
diplom
367Mette WiborgF577K30-392172 55:48
(5:34)
diplom
368Anne FriesgaardF319K30-392273 55:53
(5:35)
diplom
369Helle LaustrupF596K40-492974 55:53
(5:35)
diplom
370Helle Merete SørensenFOGF507K40-493075 56:03
(5:36)
diplom
371Christian BregnhøjM368M40-49134296 56:05
(5:36)
diplom
372Karen RasmussenF752K50-591276 56:05
(5:36)
diplom
373Birgitte Helene Trebbien ChristenseFKragelunder62K40-493177 56:11
(5:37)
diplom
374Tina Wiborg RasmussenFodense håndværkeren740K40-493278 56:16
(5:37)
diplom
375Marie LützenFSG Atletik696K40-493379 56:18
(5:37)
diplom
376Peder Bøje PedersenM1428M50-5955297 56:20
(5:38)
diplom
377Søren MadsenMSanderum Motion481M50-5956298 56:20
(5:38)
diplom
378Henriette Møller ChristoffersenF541K20-29980 56:22
(5:38)
diplom
379Klaus TverstedM667M40-49135299 56:22
(5:38)
diplom
380Bent SchnoorMogf-motion178M60-6913300 56:24
(5:38)
diplom
381Amalie Bønløkke PostF2002K20-291081 56:25
(5:38)
diplom
382Jeppe PlesnerMMunke Mose Motion618M30-3974301 56:31
(5:39)
diplom
383Karin Bruun PlesnerFMunke Mose Motion288K40-493482 56:32
(5:39)
diplom
384Connie PedersenFLangeskov løb og motion209K50-591383 56:33
(5:39)
diplom
385Søren Vesterlund MikkelsenM185M30-3975302 56:34
(5:39)
diplom
386Lars LadegaardM521M50-5957303 56:37
(5:39)
diplom
387Jørgen Hjortborg PedersenM56M40-49136304 56:41
(5:40)
diplom
388Jørgen Lindegaard HansenMAMU-Fyn61M50-5958305 56:44
(5:40)
diplom
389Kirsten WissingF361K50-591484 56:48
(5:40)
diplom
390Jytte Brønløkke PostF2001K50-591585 56:50
(5:41)
diplom
391Stig KuhlmanMTV2 Danmark367M40-49137306 56:51
(5:41)
diplom
392Pia PedersenF150K30-392386 57:01
(5:42)
diplom
393Susanne SkyttegaardF390K40-493587 57:01
(5:42)
diplom
394Torben Steenberg HansenMTeam Brombær464M40-49138307 57:01
(5:42)
diplom
395Kaj RasmussenMEra-transport434M50-5959308 57:02
(5:42)
diplom
396Kirsten RungholmFHjarup runners13K40-493688 57:05
(5:42)
diplom
397Shanti DigebjergFTandlægerne Digebjerg70K40-493789 57:05
(5:42)
diplom
398Michael AndresenM322M40-49139309 57:06
(5:42)
diplom
399Jakob KildehaveM176M30-3976310 57:06
(5:42)
diplom
400Louise MüllerF173K20-291190 57:09
(5:42)
diplom
401Kirsten SørensenF15K40-493891 57:15
(5:43)
diplom
402Ken Kevin SørensenMSlukefter34M40-49140311 57:15
(5:43)
diplom
403Viggo FaltumMO G F / Faltum Denmark525M60-6914312 57:17
(5:43)
diplom
404Mathias Peter SchreinerM219M14-175313 57:17
(5:43)
diplom
405Morten SchreinerMOGF MOTION211M50-5960314 57:18
(5:43)
diplom
406Jens NørgaardMTeam Skovbrynet415M40-49141315 57:18
(5:43)
diplom
407Tom Kjær JensenM269M50-5961316 57:18
(5:43)
diplom
408Allan Lund PedersenMLederne Fyn602M50-5962317 57:19
(5:43)
diplom
409Henrik Greve NielsenMHD Ejendomme277M30-3977318 57:19
(5:43)
diplom
410Frede SkaaningM83M40-49142319 57:20
(5:44)
diplom
411Peter SvaneM624M18-192320 57:21
(5:44)
diplom
412Jan MogensenMLangeland Cykel og Løb86M30-3978321 57:23
(5:44)
diplom
413Michael WeilstrupMSanderum Motion528M40-49143322 57:25
(5:44)
diplom
414Hans FaarupMFynske Medier784M40-49144323 57:27
(5:44)
diplom
415Per AnkersøM201M60-6915324 57:31
(5:45)
diplom
416Sussi AunsbakF128K50-591692 57:32
(5:45)
diplom
417Michala Mandrup LarsenF680K40-493993 57:36
(5:45)
diplom
418Jens PedersenM523M40-49145325 57:40
(5:46)
diplom
419Jørgen AlbækMTeam OSE548M40-49146326 57:42
(5:46)
diplom
420Ole JunkerMDomino Online119M40-49147327 57:46
(5:46)
diplom
421Jørn JørgensenMKorup Motion45M40-49148328 57:50
(5:47)
diplom
422Morten BorosM630M20-2915329 57:55
(5:47)
diplom
423Ole Søgaard BerthouM38M50-5963330 57:57
(5:47)
diplom
424Kenn Skjold ToftMKMD A/S53M40-49149331 57:58
(5:47)
diplom
425Per AndersenMKMD A/S67M40-49150332 58:01
(5:48)
diplom
426Finn Møller PedersenM18M50-5964333 58:02
(5:48)
diplom
427Leif NielsenM103M50-5965334 58:02
(5:48)
diplom
428Dorthe HoegFLøbeklinik Otterup444K30-392494 58:05
(5:48)
diplom
429Claus Uhre SchmidtMAndst Løber631M30-3979335 58:07
(5:48)
diplom
430Ole StubbeMTrælasten Vejen463M40-49151336 58:08
(5:48)
diplom
431Rikke HellumF502K20-291295 58:09
(5:48)
diplom
432Torben MunkM46M50-5966337 58:09
(5:48)
diplom
433Ulla Van ZwolF33K40-494096 58:09
(5:48)
diplom
434Vivian AamannFogf692K40-494197 58:11
(5:49)
diplom
435Karen RisakFFynske Medier785K30-392598 58:15
(5:49)
diplom
436Anni VejrupF314K40-494299 58:15
(5:49)
diplom
437Asger KudahlM177M50-5967338 58:16
(5:49)
diplom
438Birgit Sønderskov WeberF7K40-4943100 58:16
(5:49)
diplom
439Frank JensenM438M50-5968339 58:17
(5:49)
diplom
440Nancy AndreasenFbogenseløberne5K50-5917101 58:17
(5:49)
diplom
441Flemming Tage AlexandersenM323M50-5969340 58:18
(5:49)
diplom
442Jane CarlsonF681K50-5918102 58:19
(5:49)
diplom
443Sofie GrønkjærF257K20-2913103 58:19
(5:49)
diplom
444Lis KirkegaardFTeam Skovbrynet137K50-5919104 58:20
(5:50)
diplom
445Kent Kinge JensenMSanderum Motion263M40-49152341 58:22
(5:50)
diplom
446Hanne ObbekærF159K40-4944105 58:25
(5:50)
diplom
447Erling Uhrbrand JensenM558M60-6916342 58:27
(5:50)
diplom
448Peter EllehuusM376M50-5970343 58:29
(5:50)
diplom
449Dorte JungersenF580K40-4945106 58:31
(5:51)
diplom
450Conny Dahl LarsenFKorup Motion465K50-5920107 58:31
(5:51)
diplom
451Kent Hother NielsenM702M50-5971344 58:33
(5:51)
diplom
452Jesper M NielsenM19M50-5972345 58:34
(5:51)
diplom
453Charlotte OlesenF357K40-4946108 58:42
(5:52)
diplom
454Jørn Henning JørgensenMLangeland Cykel og Løb306M50-5973346 58:45
(5:52)
diplom
455Thomas EnggaardM1681M40-49153347 58:46
(5:52)
diplom
456Inge SvaneF608K50-5921109 58:48
(5:52)
diplom
457Carina MorsøF289K40-4947110 58:51
(5:53)
diplom
458Hans Peder HansenMKorup Motion218M50-5974348 58:57
(5:53)
diplom
459Tune RuggaardM199M50-5975349 58:58
(5:53)
diplom
460Maria BertelsenF402K30-3926111 59:02
(5:54)
diplom
461Laura PilgaardFTeam Skovbrynet691K14-172112 59:03
(5:54)
diplom
462Tom Hedegaard PedersenM356M40-49154350 59:05
(5:54)
diplom
463Tove Thornfeldt SørensenF87K50-5922113 59:12
(5:55)
diplom
464Bjarne JohansenM236M50-5976351 59:14
(5:55)
diplom
465Christina Bomholt RasmussenF475K30-3927114 59:15
(5:55)
diplom
466Signe Bjørnkjær GamborgF411K30-3928115 59:16
(5:55)
diplom
467Louise SørensenF476K30-3929116 59:19
(5:55)
diplom
468Kirsten RasmussenFEra-transport424K50-5923117 59:28
(5:56)
diplom
469Mette LillesøF534K40-4948118 59:30
(5:57)
diplom
470Kasper Lein JensenM28M30-3980352 59:35
(5:57)
diplom
471Claus Juel NielsenM189M30-3981353 59:36
(5:57)
diplom
472Jette SølvkærFEra-transport489K40-4949119 59:36
(5:57)
diplom
473Katrine StaackF212K30-3930120 59:37
(5:57)
diplom
474Merethe JönssonFHaderslev I.F.638K50-5924121 59:37
(5:57)
diplom
475Lau RosborgM762M50-5977354 59:38
(5:57)
diplom
476Jakob Sønderskov WeberM47M40-49155355 59:40
(5:58)
diplom
477Pia IrmingF290K40-4950122 59:42
(5:58)
diplom
478Nina Lindegaard KellerF482K30-3931123 59:42
(5:58)
diplom
479Bo EllehaveMLederne Fyn511M30-3982356 59:44
(5:58)
diplom
480Lis LarsenF759K40-4951124 59:44
(5:58)
diplom
481Tom KrøyerM191M40-49156357 59:44
(5:58)
diplom
482Kent BøgelundM359M40-49157358 59:45
(5:58)
diplom
483Karsten ThomsenM426M50-5978359 59:47
(5:58)
diplom
484Charlotte Mørkholm JørgensenF584K40-4952125 59:49
(5:58)
diplom
485Lone WeidemannFFynske Medier779K40-4953126 59:51
(5:59)
diplom
486Niels Kryger AndersenM351M50-5979360 59:52
(5:59)
diplom
487Ole VitvedM714M60-6917361 59:54
(5:59)
diplom
488Henrik ThomsenF369K40-4954127 59:54
(5:59)
diplom
489Anne Marie JensenF484K60-691128 59:55
(5:59)
diplom
490Jeanette Fich JespersenFSanderum Motion686K40-4955129 59:55
(5:59)
diplom
491Gitte HougaardF74K40-4956130 59:57
(5:59)
diplom
492René ChristensenM537M30-3983362 59:58
(5:59)
diplom
493Tea Stræde SpileFTEAM ANTON432K20-2914131 1:00:03
(6:00)
diplom
494Michael KnudsenM143M30-3984363 1:00:06
(6:00)
diplom
495Thomas Rendbæk MadsenMOGF717M18-193364 1:00:06
(6:00)
diplom
496Arne PedersenMOGF-motion160M60-6918365 1:00:08
(6:00)
diplom
497Mette ThyboF620K40-4957132 1:00:11
(6:01)
diplom
498Annette JunkerFDomino Online225K40-4958133 1:00:13
(6:01)
diplom
499Vagn Thure JensenMTPI Motion41M70-993366 1:00:16
(6:01)
diplom
500Christian JensenM433M50-5980367 1:00:21
(6:02)
diplom
501Hanne HemmingsenF603K50-5925134 1:00:25
(6:02)
diplom
502Søren MøllerM695M50-5981368 1:00:28
(6:02)
diplom
503Allis Møldrup JensenF462K40-4959135 1:00:29
(6:02)
diplom
504Søren NielsenMFynske Medier783M50-5982369 1:00:30
(6:03)
diplom
505Maiken Bang KnudsenF113K30-3932136 1:00:32
(6:03)
diplom
506Marlene HansenFFynske Medier776K30-3933137 1:00:50
(6:05)
diplom
507Charlotte LammF102K50-5926138 1:01:05
(6:06)
diplom
508Kirsten MølhaveF230K40-4960139 1:01:13
(6:07)
diplom
509Susanne PedersenFTeam Rødkærsbro A/S660K30-3934140 1:01:13
(6:07)
diplom
510Christian LenskjoldM23M30-3985370 1:01:13
(6:07)
diplom
511Jytte NielsenF466K40-4961141 1:01:14
(6:07)
diplom
512Jens Krogh-HansenM248M40-49158371 1:01:16
(6:07)
diplom
513Jacob L. KnudsenM730M30-3986372 1:01:17
(6:07)
diplom
514Erling Brændegaard HansenM650M50-5983373 1:01:20
(6:08)
diplom
515Tove OlesenF378K50-5927142 1:01:21
(6:08)
diplom
516Michael HøjbjergM252M40-49159374 1:01:24
(6:08)
diplom
517Svend ChristensenMTeam Kragelund69M50-5984375 1:01:27
(6:08)
diplom
518Annette Weber BorgermannFFjordager IF451K40-4962143 1:01:28
(6:08)
diplom
519Børge BorgermannMFjordager IF473M50-5985376 1:01:28
(6:08)
diplom
520Kirsten HyldegaardF14K40-4963144 1:01:31
(6:09)
diplom
521Kirsten ZederkofFTeamChrisCoaching504K50-5928145 1:01:33
(6:09)
diplom
522Jesper HallasMMunke Mose Motion658M50-5986377 1:01:37
(6:09)
diplom
523Lene JakobsenFKorup Motion279K40-4964146 1:01:42
(6:10)
diplom
524Anni NielsenF436K50-5929147 1:01:45
(6:10)
diplom
525Pia Helene AndersenF298K40-4965148 1:01:50
(6:11)
diplom
526Joan SøderbergF380K40-4966149 1:01:50
(6:11)
diplom
527Anne StautzF572K40-4967150 1:02:03
(6:12)
diplom
528Annette NielsenF662K50-5930151 1:02:09
(6:12)
diplom
529Hanne HedelundFStige Løbehold242K50-5931152 1:02:14
(6:13)
diplom
530Pippi SprogøeFOTK503K40-4968153 1:02:20
(6:14)
diplom
531Carsten Finn JørgensenMOGF690M60-6919378 1:02:25
(6:14)
diplom
532Per Carsten ChristensenMFjordager IF207M50-5987379 1:02:26
(6:14)
diplom
533Poul Verner JensenMSanderum motion604M50-5988380 1:02:29
(6:14)
diplom
534Carsten Leth JeppesenMDyrup Jernbane Selskab515M60-6920381 1:02:30
(6:15)
diplom
535Mette Plauborg JensenF215K40-4969154 1:02:31
(6:15)
diplom
536Helle HjorthF699K40-4970155 1:02:31
(6:15)
diplom
537Joan Bjerring ChristiansenFAudi Fredericia292K40-4971156 1:02:32
(6:15)
diplom
538Hanne Stær BentsenFOGF Motion134K50-5932157 1:02:32
(6:15)
diplom
539Niels MortensenM498M50-5989382 1:02:39
(6:15)
diplom
540Tina MortensenF617K40-4972158 1:02:40
(6:16)
diplom
541Anne SandgårdF737K30-3935159 1:02:41
(6:16)
diplom
542Anette KjærF712K30-3936160 1:02:43
(6:16)
diplom
543Anne-Line SøndergaardF567K30-3937161 1:02:45
(6:16)
diplom
544Jeannette WiedekamF532K30-3938162 1:02:46
(6:16)
diplom
545Tina Munksgaard VilhelmsenF469K30-3939163 1:02:52
(6:17)
diplom
546Torben Höier PedersenM116M50-5990383 1:02:55
(6:17)
diplom
547Knærke SøgaardFKlubløse77K40-4973164 1:02:56
(6:17)
diplom
548Jan FrederiksenMSanderum motion642M50-5991384 1:03:05
(6:18)
diplom
549Olivia Aalling-FrederiksenFSanderum motion494K14-173165 1:03:06
(6:18)
diplom
550Ann LeermannFKirkeby Løbeklub377K50-5933166 1:03:06
(6:18)
diplom
551Bo ThuelundMogf291M50-5992385 1:03:09
(6:18)
diplom
552Tina SørensenFogf237K40-4974167 1:03:10
(6:19)
diplom
553Peter Taier PetersenM42K1065M50-5993386 1:03:11
(6:19)
diplom
554Henning NielsenM301M50-5994387 1:03:18
(6:19)
diplom
555Hanne RosenkrandsF363K50-5934168 1:03:18
(6:19)
diplom
556Lise BarkholtF82K60-692169 1:03:19
(6:19)
diplom
557Christina MogenstrupF97K40-4975170 1:03:20
(6:20)
diplom
558Helle Vind JeppesenFGeyser728K30-3940171 1:03:22
(6:20)
diplom
559Ole Herrington Macholdt CarlsenMPlus Pack80M60-6921388 1:03:22
(6:20)
diplom
560Anders Lind-JensenMGeyser738M30-3987389 1:03:22
(6:20)
diplom
561Arne LarsenM24M50-5995390 1:03:23
(6:20)
diplom
562Klaus LaugesenM36M50-5996391 1:03:23
(6:20)
diplom
563Helle Juhl MogensenF266K40-4976172 1:03:26
(6:20)
diplom
564Catherina Gro NielsenFOdense Roklub157K30-3941173 1:03:40
(6:22)
diplom
565Jette Dyregård JensenF440K30-3942174 1:03:40
(6:22)
diplom
566Pernille Lindeskov MogenstrupF487K30-3943175 1:03:41
(6:22)
diplom
567Mette MøllerFHelhedsbehandling.dk388K40-4977176 1:03:42
(6:22)
diplom
568Lene HornshøjFSANEX194K50-5935177 1:03:43
(6:22)
diplom
569Anders LundsgaardMLundsgaards Runners149M50-5997392 1:03:50
(6:23)
diplom
570Marie JungFFynske Medier782K50-5936178 1:03:50
(6:23)
diplom
571Jannie ToftegårdF147K40-4978179 1:03:54
(6:23)
diplom
572Jenny Wehner IsaksenFOGF551K60-693180 1:03:56
(6:23)
diplom
573Morten Munk PetersenM414M40-49160393 1:03:57
(6:23)
diplom
574Claus Paagh DamsboM39M30-3988394 1:03:58
(6:23)
diplom
575Henrik V AndersenM307M40-49161395 1:04:00
(6:24)
diplom
576Annette BennF365K40-4979181 1:04:01
(6:24)
diplom
577John ØstergaardM1473M40-49162396 1:04:15
(6:25)
diplom
578Kittie Fleur CarlsonF296K30-3944182 1:04:16
(6:25)
diplom
579Maria Valdsgaard SørensenFDanske Bank222K30-3945183 1:04:22
(6:26)
diplom
580Flemming WibroeMTeam Skovbrynet145M50-5998397 1:04:28
(6:26)
diplom
581Bent PedersenM99M60-6922398 1:04:30
(6:27)
diplom
582Lars VitvedMHønissen344M50-5999399 1:04:32
(6:27)
diplom
583Sabrina Ploug-JørgensenFHønissen633K20-2915184 1:04:46
(6:28)
diplom
584Annette Rønholt LarsenFOGF76K40-4980185 1:04:49
(6:28)
diplom
585Kirsten Lindegaard VintherF418K40-4981186 1:04:58
(6:29)
diplom
586Marianne Høger RaasthøjF63121230389K40-4982187 1:05:02
(6:30)
diplom
587Karin Tolberg HansenF700K40-4983188 1:05:10
(6:31)
diplom
588Bernd BlankeM651M40-49163400 1:05:13
(6:31)
diplom
589Dina StubbeFForce Technology417K40-4984189 1:05:25
(6:32)
diplom
590Bente HansenFKorup Motion220K50-5937190 1:05:27
(6:32)
diplom
591Ulla S.V. RasmussenFNordfyns Supertøser256K40-4985191 1:05:32
(6:33)
diplom
592Asser NederlandMHelhedsbehandling.dk382M50-59100401 1:05:49
(6:34)
diplom
593Klaus KlausenM467M40-49164402 1:05:49
(6:34)
diplom
594Gudrun Dyregård JensenF262K70-991192 1:05:55
(6:35)
diplom
595Bethina S. HansenFVidar568K40-4986193 1:06:09
(6:36)
diplom
596Anny BakFMorud Løbeklub371K50-5938194 1:06:12
(6:37)
diplom
597Annie StenF786K50-5939195 1:06:13
(6:37)
diplom
598Ebbe AlbirkM460M60-6923403 1:06:18
(6:37)
diplom
599Jan HansenMfionia Cricket26M40-49165404 1:06:28
(6:38)
diplom
600Katrine Lydolph SøeF155K40-4987196 1:06:33
(6:39)
diplom
601Magnus Jung JohansenM195M14-176405 1:06:47
(6:40)
diplom
602Ingolf AndersenM1666M60-6924406 1:06:47
(6:40)
diplom
603Arne KristensenMMunke Mose Motion614M60-6925407 1:06:53
(6:41)
diplom
604Andreas BlankeM645M14-177408 1:07:02
(6:42)
diplom
605Lars HeinMFjordager Motion652M50-59101409 1:07:41
(6:46)
diplom
606Anna Grete HansenFkorup motion192K50-5940197 1:07:50
(6:47)
diplom
607Conny Stenz PedersenFFynske Medier781K40-4988198 1:07:51
(6:47)
diplom
608Henning MadsenM454M30-3989410 1:08:06
(6:48)
diplom
609Niels AbildstrupMFynske Medier767M50-59102411 1:08:07
(6:48)
diplom
610Maibrit Kristine Riskjær HansenF609K20-2916199 1:08:08
(6:48)
diplom
611Lars HøjM661M50-59103412 1:08:10
(6:49)
diplom
612Bjarne NielsenM611M60-6926413 1:08:18
(6:49)
diplom
613Tina Nielsen RasmussenFOGF265K40-4989200 1:08:24
(6:50)
diplom
614Gunner Helmuth NielsenM190M60-6927414 1:08:46
(6:52)
diplom
615Tina AndersenF610K20-2917201 1:09:12
(6:55)
diplom
616Erik TranholmM162M50-59104415 1:09:16
(6:55)
diplom
617Birgitte JensenF8K50-5941202 1:09:25
(6:56)
diplom
618Hanne StaackF280K60-694203 1:10:03
(7:00)
diplom
619Elin HenriksenF449K50-5942204 1:10:06
(7:00)
diplom
620Lærke Stræde SpileFTEAM ANTON1431K18-193205 1:10:47
(7:04)
diplom
621Anette MejerF589K40-4990206 1:10:58
(7:05)
diplom
622Grethe OlsenFMiddelfart Motions Klub384K60-695207 1:11:07
(7:06)
diplom
623Allan NielsenM93M60-6928416 1:12:00
(7:12)
diplom
624Anne-Mette RuggaardF197K50-5943208 1:12:03
(7:12)
diplom
625Gitte Kyhe ClemmensenFMorud IF196K40-4991209 1:12:27
(7:14)
diplom
626Anni NørgaardFTeam Skovbrynet387K40-4992210 1:14:22
(7:26)
diplom
627Betina Knoth BerthelsenFKirkeby Løbeklub627K40-4993211 1:14:45
(7:28)
diplom
628Leise MethlingFKirkeby Løbeklub496K40-4994212 1:14:47
(7:28)
diplom
629Anne ElmegaardFKirkeby Løbeklub583K50-5944213 1:14:48
(7:28)
diplom
630Diana DamigellaF721K30-3946214 1:16:48
(7:40)
diplom
631Bodil JørgensenF516K30-3947215 1:18:02
(7:48)
diplom
632Anette OlsenFOGF106K40-4995216 1:21:49
(8:10)
diplom
633Gitte LangsagerF410K40-4996217 1:31:04
(9:06)
diplom


Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift