Til Events4U forsiden
Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

Frijsenborg Midsommerstafet 2011 - 5 km walk

16/06/2011

Samlet
Samlet, mænd
Samlet, kvinder

Klasser:


 Distance: 5000m 

Samlet

Plac overallNavnM/K/UKlubStartnrKlassePlac klasseSluttid
(min/km)
1Brian MikkelsenM5655Herre1 43:25
(8:41)
2Caroline BehrFBEHR A/S5252Dame1 46:17
(9:15)
3Ulla BehrFBehr A/S5257Herre2 46:25
(9:17)
4Jesper Greve Sørensen Team FrijsenbMTeam Frijsenborg5130Herre3 47:36
(9:31)
5Marianne NormannFUlstrup Skole5562Dame2 48:41
(9:44)
6Dorthe PedersenFHjemmeplejen Favrskov Vest5669Dame3 48:46
(9:45)
7Julie EurofrugtFEurofrugt5359Dame4 48:49
(9:45)
8Kirsten EurofrugtFEurofrugt5360Dame5 49:13
(9:50)
9Mette RanchFØstrogenet m/Nichlas og Anders5619Dame6 49:18
(9:51)
10Simon Bjørn MikkelsenM5754Herre4 49:26
(9:53)
11Andreas JakobsenMNeder Hadsten børnehave5450Herre5 49:38
(9:55)
12Peter PetersenMNeder Hadsten børnehave5452Herre6 49:39
(9:55)
13Birgit JensenFFavrskov Vest Udegruppe A5383Dame7 49:54
(9:58)
14LeifMQueen Knud Jepsen A/S5470Herre7 49:56
(9:59)
15Hans JørnMQueen Knud Jepsen A/S5466Herre8 49:58
(9:59)
16Tove BredmoseFSkovvangskolen, Hammel5503Dame8 50:02
(10:00)
17Ellen Birgit EilenbergF5674Dame9 50:02
(10:00)
18Lisbeth LaustsenFNeder Hadsten børnehave5451Dame10 50:18
(10:03)
19Rikke Myhlendorph LarsenFNeder Hadsten børnehave5453Dame11 50:19
(10:03)
20AndersMQueen Knud Jepsen A/S5462Herre9 50:20
(10:04)
21Maja Steen Kjellerup SørensenFDagplejen5318Dame12 50:22
(10:04)
22Vinni PedersenFDagplejen5329Dame13 50:22
(10:04)
23Kristina FiskerFDagplejen5313Dame14 50:39
(10:07)
24Kasper AndersenMPlejecentre Favrskov Nord5459Herre10 51:16
(10:15)
25Patrick M. NielsenMVellev Børnehus5581Herre11 51:36
(10:19)
26Kirsten Graver ChristensenFVellev Børnehus5580Dame15 51:37
(10:19)
27Anita RohdeFVellev Børnehus5578Dame16 51:40
(10:20)
28Hanne NørringFHjemmeplejen Favrskov Nord5687Dame17 51:44
(10:20)
29Jens Henrik MadsenMUlstrup Skole5558Herre12 51:52
(10:22)
30Birthe HansenF5793Dame18 51:58
(10:23)
31Tenna LarsenFRønbækskolen5480Dame19 51:59
(10:23)
32Malene JørgensenFRønbækskolen5478Dame20 52:02
(10:24)
33Jørgen ThieleMRønbækskolen5476Herre13 52:17
(10:27)
34Lea HemFHornslet Løbeklub5430Dame21 52:55
(10:35)
35Lærke AndersenFHornslet Outdoorsportsklub5431Dame22 52:57
(10:35)
36Anette MadsenFDagplejen5284Dame23 52:58
(10:35)
37Henrik BrixMFavrskov kommune IT5373Herre14 52:59
(10:35)
38Kirsten LethFDagplejen5311Dame24 53:03
(10:36)
39Githa JensenFØstrogenet m/Nichlas og Anders5613Dame25 53:03
(10:36)
40Marianne HoffmannFSundhedsplejen5737Dame26 53:08
(10:37)
41Annelise GammelgaardFSundhedsplejen5638Dame27 53:10
(10:38)
42Karina BøgholmFTræning Vest, Favrskov5550Dame28 53:24
(10:40)
43Pia VittenFTræning Vest, Favrskov5553Dame29 53:28
(10:41)
44Anne Mørk BojesenFTræning Vest, Favrskov5549Dame30 53:30
(10:42)
45Ida LykkegårdFØstrogenet m/Nichlas og Anders5615Dame31 53:34
(10:42)
46Karsten HøjlundMWavinSport5604Herre15 54:04
(10:48)
47Ruth NielsenFModtage køk farvskov Vest5442Dame32 54:15
(10:51)
48Anja SøbyFModtage køk farvskov Vest5433Dame33 54:19
(10:51)
49Anja HjortFHinneruplund5630Dame34 54:42
(10:56)
50Jesper OlsenMØstervangskolen5707Herre16 54:44
(10:56)
51Anne-Mette JensenFHinneruplund5639Dame35 54:50
(10:58)
52Betinna Bundgaard JensenFHinneruplund5649Dame36 54:51
(10:58)
53MusaMQueen Knud Jepsen A/S5472Herre17 54:52
(10:58)
54Marianne Schnack TødtFØstervangskolen5740Dame37 55:02
(11:00)
55Christine Ellebæk SørensenFVandrehistorier5574Dame38 55:04
(11:00)
56Vivi JensenFVandrehistorier5576Dame39 55:10
(11:02)
57Signe BechFVellev Børnehus5583Dame40 55:12
(11:02)
58Anita HalwasFBørn og Skole5266Dame41 55:15
(11:03)
59Lis ErnstornF5728Dame42 55:17
(11:03)
60Henriette EriksenFBørn og Skole5268Dame43 55:18
(11:03)
61Annette MommeFDagplejen5289Dame44 55:20
(11:04)
62Anette NajaFDagplejen5285Dame45 55:20
(11:04)
63Sanne MathiassenFØstrogenet m/Nichlas og Anders5623Dame46 55:23
(11:04)
64Pia Braad HansenFDagplejen5322Dame47 55:23
(11:04)
65Jette TerkelsenFDagplejen5307Dame48 55:24
(11:04)
66Louise EurofrugtFEurofrugt5362Dame49 55:26
(11:05)
67Dorte EurofrugtFEurofrugt5356Dame50 55:27
(11:05)
68Lisbeth EurofrugtFEurofrugt5361Dame51 55:28
(11:05)
69Eva PedersenFHjemmeplejen Favrskov Nord5680Dame52 55:32
(11:06)
70Vibeke JespersenFHjemmeplejen Favrskov Nord5768Dame53 55:42
(11:08)
71Kirsten ThøgersenFTeknik & Kultur5830Dame54 55:48
(11:09)
72HeidiMQueen Knud Jepsen A/S5467Herre18 55:50
(11:10)
73Sarah GadeFQueen Knud Jepsen A/S5474Dame55 55:51
(11:10)
74Rikke ZaniniFTeknik & Kultur5831Dame56 55:51
(11:10)
75Else Marie PedersenFTeknik & Kultur5832Dame57 55:51
(11:10)
76NetteMQueen Knud Jepsen A/S5473Herre19 55:56
(11:11)
77KathrineMQueen Knud Jepsen A/S5469Herre20 55:58
(11:11)
78Jytte ThomsenFFavrskov Vest Udegruppe A5387Dame58 56:07
(11:13)
79Laila KildehøjFFavrskov Vest Udegruppe A5388Dame59 56:10
(11:14)
80Helle JensenFBorgmestersekretariat og HR5261Dame60 56:10
(11:14)
81Lisbeth Løgager MikkelsenFMøllegården D5448Dame61 56:10
(11:14)
82Lisa MøgelbjergFModtage køk farvskov Vest5440Dame62 56:14
(11:14)
83Joan SindbergFBorgmestersekretariat og HR5263Dame63 56:16
(11:15)
84Sheila VestergaardFDemensteam Favrskov5333Dame64 56:18
(11:15)
85Lone Bagger StenfeldtFDemensteam Favrskov5331Dame65 56:21
(11:16)
86Jette Sørup KorsgaardFWavinSport5602Dame66 56:22
(11:16)
87ThomasMQueen Knud Jepsen A/S5475Herre21 56:29
(11:17)
88Ida Hvitfeldt SkovmøllerF5695Dame67 56:43
(11:20)
89Jørgen FrandsenMWavinSport5603Herre22 56:44
(11:20)
90Marian CaspersenFElmehøj5353Dame68 56:45
(11:21)
91Allan Hjort PedersenMWavinSport5598Herre23 56:48
(11:21)
92Kim Rudi MadsenMWavinSport5605Herre24 56:48
(11:21)
93Hanne HansenFDagplejen5299Dame69 56:50
(11:22)
94Bodil RasmussenFDagplejen5293Dame70 57:00
(11:24)
95Henny Hedevang RasmussenFDagplejen5300Dame71 57:03
(11:24)
96Inge Mette KjeldsenFSkaghøj Vest5487Dame72 57:03
(11:24)
97Jeanette SørensenFBehr A/S5254Herre25 57:10
(11:26)
98Nichlas PetersenMØstrogenet m/Nichlas og Anders5620Herre26 57:15
(11:27)
99Helle PedersenFTinghøj5544Dame73 57:19
(11:27)
100Jette HansenF5710Dame74 57:20
(11:28)
101FlemmingMQueen Knud Jepsen A/S5465Herre27 57:21
(11:28)
102Aja KarlsenFTinghøj5542Dame75 57:23
(11:28)
103Anders PedersenMØstrogenet m/Nichlas og Anders5611Herre28 57:24
(11:28)
104Camilla KnudsenFFavrskov Kommunale Tandpleje5656Dame76 57:36
(11:31)
105LissiMQueen Knud Jepsen A/S5471Herre29 57:41
(11:32)
106Ilse OlesenFFavrskov Kommunale Tandpleje5696Dame77 57:47
(11:33)
107Louise AndersenFModtage køk farvskov Vest5441Dame78 57:55
(11:35)
108Solvej JensenF5803Dame79 58:02
(11:36)
109Peter UlsøeMBehr A/S5256Herre30 58:07
(11:37)
110Ingrid DyerbyF5701Dame80 58:07
(11:37)
111Benitta FransenF5644Dame81 58:09
(11:37)
112Jette Frisk PedersenFFavrskov Kommunale Tandpleje5709Dame82 58:10
(11:38)
113Vicki Benedikte NielsenFThorshøj5541Dame83 58:17
(11:39)
114Gitte RasmussenFWavinSport5600Dame84 58:20
(11:40)
115Jeanette Bang JensenFBørnehuset Toppen5274Dame85 58:22
(11:40)
116Signe Dybdal RasmussenFBørnehuset Toppen5277Dame86 58:22
(11:40)
117Mette Ploug KnudsenFBørnehuset Toppen5276Dame87 58:23
(11:40)
118Rikke SkrødstrupFVellev Børnehus5582Dame88 58:32
(11:42)
119Malene AndresenFØstrogenet m/Nichlas og Anders5616Dame89 58:39
(11:43)
120Ane Dorthe LangeFThorshøj5538Dame90 58:42
(11:44)
121Lise LotteF5788Dame91 58:43
(11:44)
122Marianne Martens RasmussenFFavrskov Kommunale Tandpleje5736Dame92 58:47
(11:45)
123Rikke JensenFUlstrup Skole5564Dame93 58:58
(11:47)
124Kate MøllerFFiluren5401Dame94 59:00
(11:48)
125Heidi Friis JensenFFiluren5398Dame95 59:00
(11:48)
126Anne Gissel NielsenFFiluren5396Dame96 59:02
(11:48)
127Jannie MikkelsenF5814Dame97 59:05
(11:49)
128Jette MøllerFUlstrup Skole5559Dame98 59:06
(11:49)
129Maiken Kragh SørensenFDemensteam Favrskov5332Dame99 59:10
(11:50)
130Helle GlargaardFFiluren5399Dame100 59:10
(11:50)
131Baidaa Abdul KudirFDagplejen5290Dame101 59:11
(11:50)
132Liselotte PedersenFUlstrup Skole5561Dame102 59:13
(11:50)
133Karin Møller AndersenFFavrskov Kommunale Tandpleje5713Dame103 59:16
(11:51)
134Susanne MikkelsenF5815Dame104 59:18
(11:51)
135Jytte BachFFavrskov Forsyning5365Dame105 59:19
(11:51)
136Pia HedegaardFPlejecentre Favrskov Nord5461Dame106 59:20
(11:52)
137Kathrine Beltoft RasmussenFTinghøj5545Dame107 59:21
(11:52)
138Judith SchouF5711Dame108 59:21
(11:52)
139Karina MikkelsenFUlstrup Skole5560Dame109 59:24
(11:52)
140Anne Ørskov SørensenFDemensteam Favrskov5330Dame110 59:25
(11:53)
141Jim SørensenMHadsten Bank5417Herre31 59:26
(11:53)
142Heidi ChristensenFFavrskov Kommunale Tandpleje5691Dame111 59:26
(11:53)
143Jane MortensenFHadsten Bank5416Dame112 59:27
(11:53)
144Kirsten BuchhaveF5790Dame113 59:32
(11:54)
145Susanne BondeFSundhedsplejen5758Dame114 59:34
(11:54)
146Anna Marie SørensenFAlsident System A/S5250Dame115 59:35
(11:55)
147Frederik EurofrugtMEurofrugt5358Herre32 59:37
(11:55)
148Tom EurofrugtMEurofrugt5363Herre33 59:38
(11:55)
149Sonja Biltoft RasmussenFAlsident System A/S5251Dame116 59:38
(11:55)
150Anni Arve PedersenFHjemmeplejen Favrskov Nord5643Dame117 59:41
(11:56)
151Ella JensenFHjemmeplejen Favrskov Nord5671Dame118 59:44
(11:56)
152Malene Birgitte SørensenFBorgmestersekretariat og HR5265Dame119 59:50
(11:58)
153Charlotte Hornum MøllerFBorgmestersekretariat og HR5260Dame120 1:00:01
(12:00)
154Birthe Ring JensenF5806Dame121 1:00:04
(12:00)
155Dorte AndreasenFThorshøj5537Dame122 1:00:07
(12:01)
156Karen TrangbækFHadsten skovbørnehave5428Dame123 1:00:08
(12:01)
157Birgit ØsterFVisitation5595Dame124 1:00:11
(12:02)
158Bente BendtsenF5800Dame125 1:00:14
(12:02)
159Irene EibyeFTrim Hadsten5547Dame126 1:00:16
(12:03)
160Judith AndersenF5819Dame127 1:00:34
(12:06)
161Stinne JensenFGrævlingehulen5405Dame128 1:00:44
(12:08)
162Hanna MøllerFHjemmeplejen Favrskov Vest5685Dame129 1:00:45
(12:09)
163Ellen JensenFHjemmeplejen Favrskov Vest5672Dame130 1:00:49
(12:09)
164Rie RøjenFHinneruplund5751Dame131 1:00:56
(12:11)
165Oline PehrssonFFavrskov kommune IT5044Dame132 1:01:01
(12:12)
166Mette Lene ChristensenF5217Dame133 1:01:03
(12:12)
167Anne IversenFElmehøj5346Dame134 1:01:05
(12:13)
168Lena JohansenFHinneruplund5726Dame135 1:01:08
(12:13)
169Susanne LilholtFDagplejen5325Dame136 1:01:08
(12:13)
170Poul VindskovMFavrskov Forsyning5367Herre34 1:01:08
(12:13)
171Annette VadgaardFØstervangskolen5642Dame137 1:01:08
(12:13)
172Hulda ThomasenFDagplejen5303Dame138 1:01:10
(12:14)
173Dorte Frank BojsenFFavrskov kommune IT5371Dame139 1:01:11
(12:14)
174Lisbeth KnudegaardFPlejecentre Favrskov Nord5460Dame140 1:01:11
(12:14)
175Mia RasmussenFElmehøj5354Dame141 1:01:12
(12:14)
176Gitte KyndeFElmehøj5349Dame142 1:01:13
(12:14)
177Pia LevinsenFElmehøj5355Dame143 1:01:13
(12:14)
178Lone BejderFFavrskov Forsyning5366Dame144 1:01:15
(12:15)
179Ella Østergaard LaursenFBørn og Skole5267Dame145 1:01:20
(12:16)
180Trine SchmidtFBørn og Skole5270Dame146 1:01:20
(12:16)
181Anne ØrskovFØstervangskolen5637Dame147 1:01:37
(12:19)
182Hanne MøllerFUlstrup Skole5557Dame148 1:01:43
(12:20)
183Annie EbbesenFUlstrup Skole5556Dame149 1:01:45
(12:21)
184Anne WesenbergFUlstrup Skole5555Dame150 1:01:45
(12:21)
185Dorte ChristensenFBelden Cekan A/S5258Dame151 1:01:47
(12:21)
186Stina RasmussenFØstervangskolen5756Dame152 1:01:49
(12:21)
187Lis JensenFBelden Cekan A/S5259Dame153 1:01:52
(12:22)
188Lydia SørensenF5805Dame154 1:01:59
(12:23)
189Anna Martine-ArhøjFVestas5584Dame155 1:02:05
(12:25)
190Dorthe LisbyeFTeam Frijsenborg5515Dame156 1:02:07
(12:25)
191Peter JohansenMUlstrup Skole5563Herre35 1:02:07
(12:25)
192Lene BrandtFVestas5589Dame157 1:02:12
(12:26)
193Anja GrønFVellev Børnehus5579Dame158 1:02:15
(12:27)
194Susanne SkotteFTungelundskolen5554Dame159 1:02:15
(12:27)
195Trine JeppesenFSundhedsplejen5764Dame160 1:02:18
(12:27)
196Anette P. KristensenFVellev Børnehus5577Dame161 1:02:18
(12:27)
197Flemming AndersenM5682Herre36 1:02:28
(12:29)
198Rikke RindomFUlstrup Skole5565Dame162 1:02:33
(12:30)
199Erling LarsenMFavrskov kommune IT5372Herre37 1:02:36
(12:31)
200Connie RasmussenFHjemmeplejen Favrskov Nord5660Dame163 1:02:37
(12:31)
201Betina Bilde ChristensenFHjemmeplejen Favrskov Nord5648Dame164 1:02:38
(12:31)
202Susanne PettersenFDagplejen5326Dame165 1:02:39
(12:31)
203Rikke PedersenFGrævlingehulen5404Dame166 1:02:39
(12:31)
204Conny ElgaardFDagplejen5294Dame167 1:02:42
(12:32)
205Tina HansenFFiluren5402Dame168 1:02:42
(12:32)
206Inge B. SørensenFWavinSport5601Dame169 1:02:43
(12:32)
207Nina JustesenFDagplejen5321Dame170 1:02:45
(12:33)
208Birthe VestergaardFFavrskov kommune IT5370Dame171 1:02:45
(12:33)
209Pia Dalsgaard PehrssonFFavrskov kommune IT5375Dame172 1:02:49
(12:33)
210Bente JacobsenFWavinSport5599Dame173 1:02:49
(12:33)
211Karina SchouFFiluren5400Dame174 1:02:51
(12:34)
212Jens KrogMFavrskov Forsyning5364Herre38 1:02:54
(12:34)
213Lisbeth SchouFUU Favrskov5570Dame175 1:02:56
(12:35)
214Annie OlesenF5799Dame176 1:02:58
(12:35)
215Anja WiuffFBørnehuset Spiren5633Dame177 1:03:03
(12:36)
216Kristian WiuffMBørnehuset Spiren5723Herre39 1:03:04
(12:36)
217Anita SarabiFUU Favrskov5567Dame178 1:03:13
(12:38)
218Maiken PedersenFFavrskov Vest Udegruppe A5390Dame179 1:03:23
(12:40)
219Birgit KaadnerF5651Dame180 1:03:24
(12:40)
220KarstenMQueen Knud Jepsen A/S5468Herre40 1:03:24
(12:40)
221Knud Erik KaadnerM5722Herre41 1:03:24
(12:40)
222Grethe KjerFFavrskov Vest Udegruppe A5386Dame181 1:03:26
(12:41)
223Mogens GlargaardMVej & Park5744Herre42 1:03:31
(12:42)
224Fie BastianFFavrskov Vest Udegruppe A5385Dame182 1:03:31
(12:42)
225Susanne KristiansenFVestas5593Dame183 1:03:33
(12:42)
226Knud BorgbjergMVej & Park5721Herre43 1:03:36
(12:43)
227Mette HolmFFavrskov Vest Udegruppe A5392Dame184 1:03:36
(12:43)
228Betty UdengaardFVestas5585Dame185 1:03:39
(12:43)
229Maja UldumFVestas5591Dame186 1:03:42
(12:44)
230Tine Rydahl VestergårdFVandrehistorier5575Dame187 1:03:43
(12:44)
231Bo Mørch JensenMTrafik & Anlæg5652Herre44 1:03:44
(12:44)
232Thomas Borch HansenMFavrskov Forsyning5368Herre45 1:03:46
(12:45)
233Marie HegndalFSkaghøj Vest5492Dame188 1:03:47
(12:45)
234Berit Lykke MadsenFVandrehistorier5573Dame189 1:03:47
(12:45)
235Anette SønderskovFSkaghøj Vest5483Dame190 1:03:48
(12:45)
236Henriette MeisnerFDagplejen5301Dame191 1:03:51
(12:46)
237Ketty Priess-SørensenFTrafik & Anlæg5717Dame192 1:03:56
(12:47)
238Steffen SteffensenMVej & Park5755Herre46 1:03:59
(12:47)
239Ingrid MøllerF5802Dame193 1:03:59
(12:47)
240Conny JohansenFDagplejen5295Dame194 1:04:00
(12:48)
241Anna Helvig BrandtFBørnehuset Toppen5272Dame195 1:04:01
(12:48)
242Elsy Holmgaard ThomsenFDagplejen5298Dame196 1:04:01
(12:48)
243Susanne WillesenFDagplejen5327Dame197 1:04:02
(12:48)
244Kirsten Marie ViholtFBørnehuset Toppen5275Dame198 1:04:03
(12:48)
245Dorte AndersenFHinneruplund5667Dame199 1:04:03
(12:48)
246Bettina KristensenFDagplejen5291Dame200 1:04:04
(12:48)
247Tove HansenFDagplejen5328Dame201 1:04:04
(12:48)
248Aino Krogh ThomsenFBørnehuset Toppen5271Dame202 1:04:04
(12:48)
249Leila NielsenFDagplejen5314Dame203 1:04:06
(12:49)
250Tina SkovbyFØkonomi & løn5761Dame204 1:04:06
(12:49)
251Maiken MølgaardFHinneruplund5733Dame205 1:04:06
(12:49)
252Susanne MoselFHinneruplund5760Dame206 1:04:07
(12:49)
253Lene Vedel FriisFØkonomi & løn5727Dame207 1:04:07
(12:49)
254Dorthe JørgensenFØkonomi & løn5668Dame208 1:04:11
(12:50)
255Birthe ChristensenFDagplejen5292Dame209 1:04:13
(12:50)
256Karina DahlFGrævlingehulen5403Dame210 1:04:13
(12:50)
257Anja Lykke NielsenFSkaghøj Vest5484Dame211 1:04:15
(12:51)
258Finn MogensenMMøllegården D5444Herre47 1:04:16
(12:51)
259Rikke AbildgaardFTrafik & Anlæg5752Dame212 1:04:20
(12:52)
260Pia Sørensen KlosterFMøllegården D5449Dame213 1:04:21
(12:52)
261Ellis Bak NielsenFMøllegården D5443Dame214 1:04:21
(12:52)
262Eva AndersenF5681Dame215 1:04:23
(12:52)
263Susan KleyF5757Dame216 1:04:25
(12:53)
264Hanne KirkebækFFavrskov Madservice5378Dame217 1:04:32
(12:54)
265Helle NielsenFFavrskov Madservice5380Dame218 1:04:32
(12:54)
266Helle MunkFFavrskov Madservice5379Dame219 1:04:33
(12:54)
267Helle SchartauFSundhedsplejen5694Dame220 1:04:37
(12:55)
268Annie Skov AndersenFSkovvang5498Dame221 1:04:37
(12:55)
269Helle RibergaardFSundhedsplejen5693Dame222 1:04:38
(12:55)
270Lotte HolmFSkovvang5500Dame223 1:04:40
(12:56)
271Elsebeth GulevFModtage køk farvskov Vest5435Dame224 1:04:40
(12:56)
272Else SørensenF5679Dame225 1:04:41
(12:56)
273Vibeke ButtenschønF5766Dame226 1:04:42
(12:56)
274Grethe AndersenF5684Dame227 1:04:42
(12:56)
275Susanne TherkelsenFFavrskov Madservice+B15381Dame228 1:04:45
(12:57)
276Britta VixøFModtage køk farvskov Vest5434Dame229 1:04:45
(12:57)
277Laura BækhøjFBørnehuset Spiren5724Dame230 1:04:48
(12:57)
278Kirsten Birgitte Reseke AndersenFTræning Nord, Favrskov5548Dame231 1:04:48
(12:57)
279Nannasofie Reseke MikkelsenF5746Dame232 1:04:49
(12:57)
280Ulla JørgensenF5765Dame233 1:04:51
(12:58)
281Lea DanielsenF5725Dame234 1:04:51
(12:58)
282Charlotte EriksenFHjemmeplejen Favrskov Vest5658Dame235 1:04:51
(12:58)
283Inger EskildsenF5699Dame236 1:04:52
(12:58)
284Vivi SørensenFSkovvang5502Dame237 1:04:53
(12:58)
285Kirsten Møller ChristensenFFavrskov Kommunale Tandpleje5720Dame238 1:04:53
(12:58)
286Bente NielsenFSkaghøj Vest5486Dame239 1:04:53
(12:58)
287Bettina MogensenFFavrskov Kommunale Tandpleje5650Dame240 1:04:53
(12:58)
288Annalise BentsenFDagplejen5287Dame241 1:04:59
(12:59)
289Karen NielsenFDagplejen5309Dame242 1:05:00
(13:00)
290Elise MortensenFTeam Frijsenborg5516Dame243 1:05:02
(13:00)
291Louise ChristoffersenFTeam Frijsenborg5518Dame244 1:05:04
(13:00)
292Richard PedersenMTeam Frijsenborg5522Herre48 1:05:04
(13:00)
293Jytte BundgårdFModtage køk farvskov Vest5438Dame245 1:05:05
(13:01)
294Steffen DüringMTeam Frijsenborg5523Herre49 1:05:07
(13:01)
295Claus ChristensenMBEHR A/S5253Herre50 1:05:08
(13:01)
296Jan Walther NielsenMPlejecenter Anlægget5457Herre51 1:05:10
(13:02)
297Kirsten Ostenfeld RasmussenFSkovvang5499Dame246 1:05:11
(13:02)
298Inger KærFPlejecenter Anlægget5456Dame247 1:05:11
(13:02)
299Mia SFOFØstervangskolen5742Dame248 1:05:13
(13:02)
300Bodil SFOFØstervangskolen5654Dame249 1:05:14
(13:02)
301Marianne Unna-LindhardFUU Favrskov5571Dame250 1:05:22
(13:04)
302Vera Svinth ClausenFVisitation5597Dame251 1:05:23
(13:04)
303Marianne OlsenFSkaghøj Vest5490Dame252 1:05:29
(13:05)
304Christina BojeFPlejecenter Anlægget5454Dame253 1:05:30
(13:06)
305Dorthe Aaroe JensenFPlejecenter Anlægget5455Dame254 1:05:30
(13:06)
306Gitte Sund SørensenFModtage køk farvskov Vest5436Dame255 1:05:30
(13:06)
307Vivi NielsenFHjemmeplejen Favrskov Vest5770Dame256 1:05:32
(13:06)
308Tove OuttzenF5808Dame257 1:05:33
(13:06)
309Lis MøllerF5812Dame258 1:05:33
(13:06)
310Birte BrogaardFUU Favrskov5568Dame259 1:05:34
(13:06)
311Susanne ThiesenFTeam Frijsenborg5525Dame260 1:05:37
(13:07)
312Eva AndersenFFavrskov Vest Udegruppe A5384Dame261 1:05:37
(13:07)
313Heidi Hvolbøl SteffensenFModtage køk farvskov Vest5437Dame262 1:05:37
(13:07)
314Michael Østergaard HenriksenMØkonomi & løn5743Herre52 1:05:38
(13:07)
315Lars SchouMVestas5587Herre53 1:05:38
(13:07)
316Anne NærøFØkonomi & løn5636Dame263 1:05:43
(13:08)
317Anita B JensenFHjemmeplejen Favrskov Vest5627Dame264 1:05:47
(13:09)
318Charlotte BødkerFTeam Frijsenborg5514Dame265 1:05:50
(13:10)
319Hanne SFOFØstervangskolen5690Dame266 1:05:51
(13:10)
320Mette Bay CramerFHinneruplund5741Dame267 1:05:53
(13:10)
321Janni NielsenFHinneruplund5706Dame268 1:05:54
(13:10)
322Susanne EriksenFTeam Frijsenborg5524Dame269 1:06:01
(13:12)
323Jane Rask SørensenFFavrskov Kommunale Tandpleje5702Dame270 1:06:02
(13:12)
324Hanne ErnebergFSundhedsplejen5689Dame271 1:06:04
(13:12)
325Henrik Richs EliassenMTeam Frijsenborg5517Herre54 1:06:08
(13:13)
326Maiken EliassenFTeam Frijsenborg5519Dame272 1:06:09
(13:13)
327Ellen KristensenFØkonomi & løn5675Dame273 1:06:10
(13:14)
328Hanne SøvsøeFFavrskov Kommunale Tandpleje5688Dame274 1:06:12
(13:14)
329Poul-Erik HandbergMØkonomi & løn5750Herre55 1:06:12
(13:14)
330Anja LaursenFØkonomi & løn5632Dame275 1:06:14
(13:14)
331Bodil Esther PetersenFØkonomi & løn5653Dame276 1:06:15
(13:15)
332Vivi Kjær IsaksenFFavrskov Kommunale Tandpleje5769Dame277 1:06:15
(13:15)
333Alise R. ChristensenFDagplejen5283Dame278 1:06:16
(13:15)
334Karin AndersenFVej & Park5714Dame279 1:06:21
(13:16)
335Tommy Schøler TreolsenMVej & Park5763Herre56 1:06:22
(13:16)
336Bent Høgh MahlerMVej & Park5645Herre57 1:06:22
(13:16)
337Susanne JakobsenFVej & Park5759Dame280 1:06:23
(13:16)
338Susanne SejersenFØstrogenet m/Nichlas og Anders5624Dame281 1:06:23
(13:16)
339Iben ReneFDagplejen5304Dame282 1:06:24
(13:16)
340Maiken FoghFDagplejen5317Dame283 1:06:31
(13:18)
341Else HansenFHinneruplund5677Dame284 1:06:35
(13:19)
342Inger MarkFHinneruplund5697Dame285 1:06:38
(13:19)
343Kaja SaugbergFRønbækskolen5477Dame286 1:06:42
(13:20)
344Troels JensenMRønbækskolen5481Herre58 1:06:43
(13:20)
345Hanne FreundFØstrogenet m/Nichlas og Anders5614Dame287 1:06:43
(13:20)
346Jane RüdigerFSundhedsplejen5703Dame288 1:06:45
(13:21)
347Else Birgit JensenFSundhedsplejen5676Dame289 1:06:46
(13:21)
348Vibeke DamsgaardFHinneruplund5767Dame290 1:06:48
(13:21)
349Helle HemmingsenFTeam Mælkevejen5531Dame291 1:06:48
(13:21)
350Merethe Lind PorupFTeam Mælkevejen5534Dame292 1:06:48
(13:21)
351Jette NeveFTeam Mælkevejen5532Dame293 1:06:49
(13:21)
352Lene AndersenFVestas5588Dame294 1:06:49
(13:21)
353Dorte M MeilvangFØstrogenet m/Nichlas og Anders5612Dame295 1:06:50
(13:22)
354Lise OlsenFVestas5590Dame296 1:06:53
(13:22)
355Lisbeth OlesenFVisitation5596Dame297 1:07:00
(13:24)
356Britta Rode MøllerFFiluren5397Dame298 1:07:04
(13:24)
357Sanne KoueFHadsten Bank5424Dame299 1:07:07
(13:25)
358Margit DahlF5801Dame300 1:07:11
(13:26)
359Lykke Bendix AlbrechtsenF5731Dame301 1:07:12
(13:26)
360ElseMQueen Knud Jepsen A/S5464Herre59 1:07:15
(13:27)
361Anne SørensenFHadsten Bank5407Dame302 1:07:15
(13:27)
362Elin JensenFHadsten Bank5410Dame303 1:07:16
(13:27)
363Connie ChristensenFHadsten Bank5409Dame304 1:07:16
(13:27)
364AnitaMQueen Knud Jepsen A/S5463Herre60 1:07:17
(13:27)
365Tommy JørgensenMBørnely5282Herre61 1:07:26
(13:29)
366Bodil KjærgaardFBørnely5279Dame305 1:07:30
(13:30)
367Julie TherkildsenFBørnehuset Spiren5712Dame306 1:07:34
(13:30)
368Anita TherkildsenFBørnehuset Spiren5629Dame307 1:07:35
(13:31)
369Annette LarsonFBørnehuset Spiren5641Dame308 1:07:41
(13:32)
370Peter MikkelsenM5773Dame309 1:07:42
(13:32)
371Jette Lisbeth MadsenFSkaghøj Vest5488Dame310 1:07:46
(13:33)
372Marianne RudolfsenFTeam Gadeberg5529Dame311 1:07:48
(13:33)
373Dorte GyeFTeam Gadeberg5527Dame312 1:07:54
(13:34)
374Gitte LarsenFHjemmeplejen Favrskov Nord5683Dame313 1:07:55
(13:35)
375Ingrid Bach HejlFA. Gadeberg A/S5248Dame314 1:08:03
(13:36)
376Conny NielsenFHjemmeplejen Favrskov Vest5664Dame315 1:08:04
(13:36)
377Anja BossowFDagplejen5286Dame316 1:08:09
(13:37)
378Marianne JensenFØstrogenet m/Nichlas og Anders5617Dame317 1:08:11
(13:38)
379Mette JørgensenFDream time5343Dame318 1:08:12
(13:38)
380Jeanette JørgensenF5804Dame319 1:08:14
(13:38)
381Mia MadsenFDagplejen5320Dame320 1:08:15
(13:39)
382Majbritt HornFDagplejen5319Dame321 1:08:16
(13:39)
383Sonja Tronborg PedersenFDagplejen5324Dame322 1:08:18
(13:39)
384Karen TobberupFDagplejen5310Dame323 1:08:19
(13:39)
385Kirsten PoulsenFDream time5342Dame324 1:08:20
(13:40)
386Bodil SøndergaardFDream time5339Dame325 1:08:26
(13:41)
387Gitte Vitting AndersenFTinghøj5543Dame326 1:08:27
(13:41)
388Yrsa NielsenFØstrogenet m/Nichlas og Anders5625Dame327 1:08:33
(13:42)
389Solvej Beierholm CarstensFTinghøj5546Dame328 1:08:39
(13:43)
390Peter EnevoldsenMDream time5344Herre62 1:08:44
(13:44)
391Pia RasmussenFDream time5345Dame329 1:08:44
(13:44)
392Annamarie MostrupFFavrskov Vest Udegruppe A5382Dame330 1:08:46
(13:45)
393Else MortensenFDream time5340Dame331 1:08:47
(13:45)
394Lise Lykke HolmFThorshøj5539Dame332 1:08:58
(13:47)
395Gitte MikkelsenFDream time5341Dame333 1:08:59
(13:47)
396Lærke IbsenF5732Dame334 1:09:01
(13:48)
397Lone IbsenF5730Dame335 1:09:02
(13:48)
398Karin HaugaardFHjemmeplejen Favrskov Nord5715Dame336 1:09:05
(13:49)
399Anette Schjødt ThomsenFVej & Park5626Dame337 1:09:10
(13:50)
400Marianne PetersenFHjemmeplejen Favrskov Nord5739Dame338 1:09:11
(13:50)
401Inger PetersenFVej & Park5700Dame339 1:09:15
(13:51)
402Susanne Holm SørensenFSkaghøj Vest5495Dame340 1:09:18
(13:51)
403Joan KaalundFDagplejen5308Dame341 1:09:18
(13:51)
404Lene Skytte ThomsenFSkaghøj Vest5489Dame342 1:09:21
(13:52)
405Lena OlssonFDagplejen5315Dame343 1:09:22
(13:52)
406Anchalee PasgaardFSkaghøj Vest5482Dame344 1:09:24
(13:52)
407Marianne NielsenFSkaghøj Vest5491Dame345 1:09:25
(13:53)
408Susan Leth KristensenFSkaghøj Vest5494Dame346 1:09:30
(13:54)
409Birgitte ChristensenFVestas5586Dame347 1:09:39
(13:55)
410Majbritt ThomsenFVestas5592Dame348 1:09:51
(13:58)
411Bodil HjarvardFVFL5781Dame349 1:10:02
(14:00)
412Peter OvergaadMTeam Frijsenborg5521Herre63 1:10:03
(14:00)
413Annie ØllgaardFVFL5780Dame350 1:10:05
(14:01)
414Marianne BroFVFL5785Dame351 1:10:07
(14:01)
415Karin StrudsholmFVFL5783Dame352 1:10:10
(14:02)
416Dinah MaabariFSundhedsfremme5510Dame353 1:10:21
(14:04)
417Birgitte Holm AndersenFSundhedsfremme5509Dame354 1:10:22
(14:04)
418Henning FrøslevMHadsten Bank5413Herre64 1:10:29
(14:05)
419Else Marie MariagerFHadsten Bank5411Dame355 1:10:30
(14:06)
420Aase Martine JensenF5772Dame356 1:10:50
(14:10)
421Mariann LarsenF5735Dame357 1:10:52
(14:10)
422Henrik AndersenMTDC A/S5512Herre65 1:11:08
(14:13)
423Lizza PedersenFElmehøj5352Dame358 1:11:14
(14:14)
424Karin SørensenFElmehøj5351Dame359 1:11:17
(14:15)
425Helen GadeFPlejecenter Elmehøj5458Dame360 1:11:25
(14:17)
426Bente LethFElmehøj5347Dame361 1:11:29
(14:17)
427Connie RasmussenFYdelsescenteret5607Dame362 1:11:51
(14:22)
428Grethe HøjbjerreFYdelsescenteret5608Dame363 1:11:52
(14:22)
429Hanne Thulstrup MadsenFSocial Indsats - Specialrådgivninge5505Dame364 1:12:01
(14:24)
430Karen RasmussenFYdelsescenteret5609Dame365 1:12:02
(14:24)
431Christina SehestedFYdelsescenteret5606Dame366 1:12:22
(14:28)
432Line Elmstrøm PoulsenFMøllegården D5447Dame367 1:12:24
(14:28)
433Margit AndersenFYdelsescenteret5610Dame368 1:12:26
(14:29)
434Jytte Romme Gregersen DuuhrFMøllegården D5446Dame369 1:12:31
(14:30)
435Heidi HøjFTeam Gadeberg5528Dame370 1:12:50
(14:34)
436Pia AndersenFTeam Gadeberg5530Dame371 1:12:52
(14:34)
437Ulrik JønshøjM1093Herre66 1:12:57
(14:35)
438Anne ChristensenFHjemmesygeplejersker Favrskov Syd5634Dame372 1:13:26
(14:41)
439Inger BadstueFHjemmesygeplejersker Favrskov Syd5698Dame373 1:13:27
(14:41)
440Malene SimonsenFHjemmesygeplejersker Favrskov Syd5734Dame374 1:13:27
(14:41)
441Kirsten RaakjærFDagplejen5312Dame375 1:14:59
(14:59)
442Jeanette LauridsenFDagplejen5305Dame376 1:15:02
(15:00)
443Jette JacobsenFDagplejen5306Dame377 1:15:10
(15:02)
444Gitte PedersenFNatur & Miljø5822Dame378 1:17:14
(15:26)
445Lone AndersenFNatur & Miljø5821Dame379 1:17:20
(15:28)
446Rita LiinFNatur & Miljø5823Dame380 1:17:20
(15:28)
447Gurli HansenFDen integrerede institution Thorsø 5335Dame381 1:18:00
(15:36)
448Lise Brændstrup AndersenFDen integrerede institution Thorsø 5337Dame382 1:18:00
(15:36)
449Hanne Bech KristiansenFDen integrerede institution Thorsø 5336Dame383 1:18:04
(15:36)
450Jette LaursenFFavrskuv Vest Udegruppe A5395Dame384 1:20:38
(16:07)
451Lisbeth ThorupFHjemmeplejen Favrskov Vest5729Dame385 1:20:39
(16:07)
452Dinna NielsenFHindhøjen5778Dame386 1:21:47
(16:21)
453Henrik TikiøbMHindhøjen5774Herre67 1:25:09
(17:01)
454Lykke Juel JakobsenFThorshøj5540Dame387 1:26:41
(17:20)
455Mona Skovby RasmussenFHjemmeplejen Favrskov Nord5745Dame388 1:28:33
(17:42)
456Kirsten HebsgaardFHadsten Bank5420Dame389 1:31:15
(18:15)
457Søren HebsgaardMHadsten Bank5426Herre68 1:36:33
(19:18)


Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift