Til Events4U forsiden
Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

Danske Banks Grønne Mil - 7,532 km

14/08/2011

Samlet
Samlet, mænd
Samlet, kvinder

Klasser:


 Distance: 7500m 

Samlet, kvinder

Plac overallNavnKlubStartnrKlassePlac klasseSluttid
(min/km)
17Charlotte Langkjær118K1 32:24
(4:19)
27Marie W. Gottlieb796K2 33:52
(4:30)
28Stine Bøgh Carlsen726K3 33:59
(4:31)
34Anne Blichfeldt Møller50K4 34:50
(4:38)
45Christina RindomLyngby Dame Roklub663K5 36:00
(4:48)
47Kristina Schøyen300K6 36:12
(4:49)
49Anne Kaae-NielsenSøllerød Orienteringsklub51K7 36:18
(4:50)
56Birgitte GlinvadMultiatleterne Esbjerg86K8 36:52
(4:55)
64Trine Pilgaard542K9 37:54
(5:03)
70Jette Henriksen260K10 38:39
(5:09)
72Katrin Lilleås Zwisler292K11 38:52
(5:11)
73Dorte Eis152K12 38:53
(5:11)
74Iben Hjelmsø234K13 38:59
(5:11)
75Inge Lise Hollingbery239K14 39:09
(5:13)
77Christa Bjerre122K15 39:13
(5:13)
78Masja Rødding372K16 39:14
(5:13)
79Ghita Wolf Andreasen207K17 39:44
(5:17)
80Lindi Clasen326K18 39:50
(5:18)
81Sanne Frahm-Hansen476K19 39:56
(5:19)
86Berit Jørgensen80K20 41:08
(5:29)
88Charlotte Hansen117K21 41:20
(5:30)
89Carina Stræde-Kjørtsholtsene-nettet100K22 41:22
(5:31)
90Lone Berg331K23 41:24
(5:31)
91Annette Vestergaard54K24 41:29
(5:31)
92Sabina Bustoft470K25 41:45
(5:34)
96Anette Laursen42K26 42:10
(5:37)
97Anni Buhr55K27 42:21
(5:38)
98Kristina Brun Mortensen299K28 42:27
(5:39)
100Mette Juhl389K29 42:41
(5:41)
102Anna Lise Sørensen43K30 43:04
(5:44)
103Synnøve Røysland508K31 43:07
(5:44)
104Tine Rask Licht530K32 43:17
(5:46)
105Henriette Bjerg Mahzt619K33 44:09
(5:53)
106Marie Meincke815K34 44:11
(5:53)
108Line Bentsen Zacho327K35 44:22
(5:54)
110Aase Bach Knudsen560K36 44:32
(5:56)
111Anne Marie Ravn611K37 44:35
(5:56)
114Inge Mostrøm Frandsen240K38 44:52
(5:59)
116Dorte Magnusson563K39 45:24
(6:03)
117Mette Hammer Karlsen388K40 45:37
(6:04)
118Louise Grufstedt Dam336K41 45:42
(6:05)
120Anette Sejersen813K42 46:33
(6:12)
121Lisbeth Jønsson329K43 47:42
(6:21)
123Anne Andkær49K44 47:56
(6:23)
125Trine Thysgaard543K45 47:59
(6:23)
127Ulla Zeeberg544K46 48:32
(6:28)
128Karen Årevad285K47 48:34
(6:28)
129Charlotte Siig Niclasen119K48 49:06
(6:32)
130Marlene Danielsen368K49 49:06
(6:32)
131Gitte Olesen208K50 49:38
(6:37)
132Hamme Maria Jensen216K51 50:03
(6:40)
133Lene Christensen320K52 51:25
(6:51)
134Alice Casimira Juhl13K53 52:30
(7:00)
135Susanne Reimann507K54 52:43
(7:01)


Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift