Til Events4U forsiden
Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift

Rundt om Horsens - 100 km

21/08/2011

Samlet
Samlet, mænd
Samlet, kvinder


 Distance: 100000m 

Samlet, mænd

Plac overallNavnKlubStartnrKlassePlac kønSluttid
(km/h)
Udskriv
1Hans Chr. OxholmTeam Søvind645UKENDT1 2:50:27
(35,20)
diplom
2Lars KjeldgaardTeam Søvind705UKENDT2 2:50:27
(35,20)
diplom
3Thomas Mikkelsenbcmo779UKENDT3 2:50:28
(35,20)
diplom
4Henrik BlåbjergTeam Lund651UKENDT4 2:50:34
(35,18)
diplom
5Michael GodskesenSIF944UKENDT5 2:50:35
(35,17)
diplom
6Henrik NørmølleKøbstædernes Forsikring796UKENDT6 2:50:43
(35,14)
diplom
7Michael Lassen865UKENDT7 2:50:44
(35,14)
diplom
8Mike Christensen883UKENDT8 2:50:45
(35,14)
diplom
9Dan Nielsen971UKENDT9 2:50:47
(35,13)
diplom
10Hans Christian HansenHedensted Cykelklub963UKENDT10 2:50:48
(35,13)
diplom
11Erling BrejnegaardFørstehjælp - www.brejnegaard.com636UKENDT11 2:50:49
(35,12)
diplom
12Claus RathTeam Søften632UKENDT12 2:50:54
(35,11)
diplom
13Bo SommerTeam Søvind614UKENDT13 2:50:56
(35,10)
diplom
14Alex Bak891UKENDT14 2:50:56
(35,10)
diplom
15Morten S NedergaardCykel Motion Biersted837UKENDT15 2:51:01
(35,08)
diplom
16Erik BråtenTeam Lund634UKENDT16 2:52:10
(34,85)
diplom
17Henrik Gydesen654UKENDT17 2:52:56
(34,70)
diplom
18Laúe KjærBygma Vejle802UKENDT18 2:53:30
(34,58)
diplom
19Jørn ChristoffersenHFS Cykling689UKENDT19 2:57:41
(33,77)
diplom
20Steinbjørn HansenLPdC898UKENDT20 2:57:53
(33,73)
diplom
21Preben ThykierSkanderborg Cykleklub909UKENDT21 2:58:02
(33,70)
diplom
22Klaus Nielsen Hurup Thy Cykel Motion 854UKENDT22 2:58:04
(33,69)
diplom
23Lars Udby947UKENDT23 2:58:04
(33,69)
diplom
24Thomas GjødstedBICM957UKENDT24 2:58:05
(33,69)
diplom
25Carsten LichtMCV945UKENDT25 2:58:05
(33,69)
diplom
26Ole AttermannSKBC739UKENDT26 2:58:09
(33,68)
diplom
27Arne Nolsøe ChristoffersenHFS cykling607UKENDT27 2:58:09
(33,68)
diplom
28Alex PedersenHFS Cykling600UKENDT28 2:58:14
(33,66)
diplom
29Anders Thuesen808UKENDT29 2:58:18
(33,65)
diplom
30Jonas Bay LarsenTeam Søvind681UKENDT30 2:58:20
(33,64)
diplom
31Ole Jensen899UKENDT31 2:58:30
(33,61)
diplom
32Kurt Andersen956UKENDT32 2:58:40
(33,58)
diplom
33Mikael Tafi AarslevHCK - Hammel728UKENDT33 2:59:05
(33,50)
diplom
34Lars DamgaardKøbstædernes Forsikring795UKENDT34 2:59:09
(33,49)
diplom
35Brian Sønderby JensenTeam Live Long827UKENDT35 2:59:10
(33,49)
diplom
36Claus Basji970UKENDT36 2:59:12
(33,48)
diplom
37Torben JuhlØstbirk C. M.815UKENDT37 2:59:13
(33,48)
diplom
38Henrik Holm NielsenHCK - Hammel655UKENDT38 2:59:16
(33,47)
diplom
39Preben AagaardKøbstædernes Forsikring799UKENDT39 2:59:20
(33,46)
diplom
40Allan SvendsenHorsens Rengøringsservice604UKENDT40 2:59:23
(33,45)
diplom
41Jesper GottliebHAC903UKENDT41 2:59:24
(33,44)
diplom
42Mikael OlesenTeam Søvind726UKENDT42 2:59:25
(33,44)
diplom
43Allan HjorthGM/LRØ924UKENDT43 2:59:37
(33,40)
diplom
44Allan RasmussenTeam Lund603UKENDT44 2:59:41
(33,39)
diplom
45Bjarne Hjortflod Sydbank856UKENDT45 3:01:14
(33,10)
diplom
46Hans ArndtHCK - Hammel644UKENDT46 3:01:20
(33,09)
diplom
47Martin LaursenTeam Gedved714UKENDT47 3:03:28
(32,70)
diplom
48Allan MadsenBillund Cykelmotion955UKENDT48 3:03:35
(32,68)
diplom
49Henrik Juhl KristensenLindved Cykelmotion866UKENDT49 3:03:55
(32,62)
diplom
50Bent NielsenKibæk Cykelmotion701UKENDT50 3:04:02
(32,60)
diplom
51Mads Bayer711UKENDT51 3:04:04
(32,60)
diplom
52Brian ThomsenTeam Søften620UKENDT52 3:04:08
(32,59)
diplom
53Uffe Møller Madsen893UKENDT53 3:04:12
(32,57)
diplom
54Lars HjerrildTeam Gedved954UKENDT54 3:04:57
(32,44)
diplom
55Kåre JanussenTeam Bernardus804UKENDT55 3:05:46
(32,30)
diplom
56Carl Bogh966UKENDT56 3:05:51
(32,28)
diplom
57Jens Peter Jensen672UKENDT57 3:06:19
(32,20)
diplom
58Lars JørgensenShell Raffenaderiet880UKENDT58 3:06:20
(32,20)
diplom
59Klaus MadsenSøtoften844UKENDT59 3:06:22
(32,19)
diplom
60John SørensenTeam Lund680UKENDT60 3:06:25
(32,18)
diplom
61Martin MadsenVejle Idrætshøjskole819UKENDT61 3:06:29
(32,17)
diplom
62Eske Jensen894UKENDT62 3:06:37
(32,15)
diplom
63Svends JensenTeam Lund771UKENDT63 3:07:09
(32,06)
diplom
64Uffe Larsen792UKENDT64 3:07:47
(31,95)
diplom
65Michael TvedergaardHFS Cykling725UKENDT65 3:08:52
(31,77)
diplom
66Simon Nørgaard763UKENDT66 3:08:54
(31,76)
diplom
67Rolf VagndorfAmcor Flexible760UKENDT67 3:08:55
(31,76)
diplom
68Niels Frede ThomsenHFS Cykling737UKENDT68 3:08:55
(31,76)
diplom
69Peter LandboHFS-cykling754UKENDT69 3:08:56
(31,76)
diplom
70Per MadsenHFS Cykling746UKENDT70 3:08:59
(31,75)
diplom
71Jørn Peter JensenGedved938UKENDT71 3:09:01
(31,74)
diplom
72Hans YdeSøvind941UKENDT72 3:09:02
(31,74)
diplom
73Bruno KurtzmannTeam Søvind621UKENDT73 3:09:02
(31,74)
diplom
74Carsten PetersenTeam Tappas Away623UKENDT74 3:09:05
(31,73)
diplom
75Henrik SørensenSCR Motione879UKENDT75 3:09:05
(31,73)
diplom
76Urs Steiner Brandt 859UKENDT76 3:09:09
(31,72)
diplom
77Michael Brahe717UKENDT77 3:09:12
(31,71)
diplom
78Herman OerlemansH.A.C657UKENDT78 3:09:13
(31,71)
diplom
79Peter S. PetersenVejle Idrætshøjskole969UKENDT79 3:09:31
(31,66)
diplom
80Jørgen MadsenTeam Lund687UKENDT80 3:09:33
(31,65)
diplom
81Jesper EriksenKamstrup673UKENDT81 3:10:43
(31,46)
diplom
82Mikael Rathleff727UKENDT82 3:11:32
(31,32)
diplom
83Thorben SigtenbjerggårdTeam Søvind782UKENDT83 3:11:35
(31,32)
diplom
84Martin Stampe806UKENDT84 3:11:35
(31,32)
diplom
85Steen M NielsenHolsted Motion766UKENDT85 3:11:36
(31,31)
diplom
86Christian Dalgaard848UKENDT86 3:11:37
(31,31)
diplom
87Søren DalgaardHck772UKENDT87 3:11:39
(31,31)
diplom
88Lars Fahl Jensen805UKENDT88 3:11:39
(31,30)
diplom
89Klaus SandfeldTibe Ø. Vedsted843UKENDT89 3:11:51
(31,27)
diplom
90Bøje Kjær812UKENDT90 3:11:54
(31,26)
diplom
91John KlothHold B678UKENDT91 3:12:05
(31,24)
diplom
92Stefan HøjSpjald Cykelmotion960UKENDT92 3:12:05
(31,23)
diplom
93Ole Mikkelsen820UKENDT93 3:12:06
(31,23)
diplom
94Carsten Hjortflod Team Live Lang 855UKENDT94 3:12:06
(31,23)
diplom
95Bo Kruse943UKENDT95 3:12:11
(31,22)
diplom
96Peter KühneGedved972UKENDT96 3:12:12
(31,22)
diplom
97Arne R. AndersenSpjald Cykelmotion922UKENDT97 3:12:17
(31,20)
diplom
98Mogens SkovboSpjald Cykelmotion664UKENDT98 3:12:40
(31,14)
diplom
99Jens MarcussenTeam Søvind669UKENDT99 3:13:46
(30,96)
diplom
100Jan Skov JensenHattingholdet807UKENDT100 3:14:08
(30,91)
diplom
101Henning EbsenØster Vedstd Cykelklub914UKENDT101 3:14:26
(30,86)
diplom
103Jan ChristensenØstbirk C.M.814UKENDT102 3:14:32
(30,84)
diplom
104Martin ØrgaardBredsten Cykelmotion846UKENDT103 3:14:32
(30,84)
diplom
105Birger MillerHFS Cykling610UKENDT104 3:14:35
(30,84)
diplom
106Frede Graversen906UKENDT105 3:14:37
(30,83)
diplom
107Stefan NielsenVejle Cykelmotion877UKENDT106 3:14:40
(30,82)
diplom
108John AndersenJyske Sparekasse801UKENDT107 3:15:43
(30,66)
diplom
109Morten VestergårdSCR Motion Silkeborg734UKENDT108 3:15:44
(30,65)
diplom
110Jens GramkowHold B667UKENDT109 3:16:11
(30,58)
diplom
111Claus OlHold B631UKENDT110 3:16:12
(30,58)
diplom
112Peter Juul SkovgårdTeam Woodfarm752UKENDT111 3:16:16
(30,57)
diplom
113Lars MøldrupJyske Sparekasse800UKENDT112 3:16:16
(30,57)
diplom
115Jan B PedersenTeam Søvind660UKENDT113 3:16:21
(30,56)
diplom
116Preben J. HolmTeam Odder862UKENDT114 3:16:22
(30,55)
diplom
117Nicklas Søgaard-Jensen735UKENDT115 3:16:23
(30,55)
diplom
118Kasper Hansen DuusKolle & Duus693UKENDT116 3:16:28
(30,54)
diplom
119Karsten LarsenTMC869UKENDT117 3:16:31
(30,53)
diplom
120Torben B ChristensenBoesgaard964UKENDT118 3:16:32
(30,53)
diplom
121Peter Orm Hansen 851UKENDT119 3:16:32
(30,53)
diplom
122Tom HallingTLL923UKENDT120 3:16:33
(30,53)
diplom
123Allan PetersenTeam Tappas Away602UKENDT121 3:16:43
(30,50)
diplom
124Johnny Groth907UKENDT122 3:16:44
(30,50)
diplom
125Søren MikkelsenVejle cykelmotion873UKENDT123 3:16:45
(30,49)
diplom
126Thomas Ø. MadsenGardin Nyt946UKENDT124 3:16:47
(30,49)
diplom
127Michael RavnTeam Gedved897UKENDT125 3:17:09
(30,43)
diplom
128Morten Skov AndersenBCMO816UKENDT126 3:17:12
(30,42)
diplom
129Stefan SørensenIkast AM951UKENDT127 3:17:34
(30,37)
diplom
130Lars Thier950UKENDT128 3:18:43
(30,19)
diplom
131Anton McKenzie917UKENDT129 3:18:43
(30,19)
diplom
132Søren JepsenHarzen CK775UKENDT130 3:18:59
(30,15)
diplom
133Torben Clausen789UKENDT131 3:19:01
(30,15)
diplom
134John SørensenLindved Cykelmotion867UKENDT132 3:19:09
(30,13)
diplom
135Peter WolthersGraintec958UKENDT133 3:19:15
(30,11)
diplom
136Bent Sander Jensen949UKENDT134 3:19:15
(30,11)
diplom
137Finn Nielsen 852UKENDT135 3:19:16
(30,11)
diplom
138Robert Følbek952UKENDT136 3:19:35
(30,06)
diplom
139Lars ØrskovSKBC707UKENDT137 3:19:43
(30,04)
diplom
140Lars AndersenVejle Cykel Motion916UKENDT138 3:19:55
(30,01)
diplom
141Dennis Møller JørgensenGive Cykelklub875UKENDT139 3:20:00
(30,00)
diplom
142Jesper ThorsøDesigna871UKENDT140 3:20:00
(30,00)
diplom
144Steen Bo Jensen765UKENDT141 3:20:18
(29,95)
diplom
145Jesper Abild868UKENDT142 3:20:20
(29,95)
diplom
147Tommy Andersen Thy data inMotion 853UKENDT143 3:20:21
(29,95)
diplom
148Karsten DigeKøbstædernes Forsikring797UKENDT144 3:20:34
(29,91)
diplom
149Torben MøldrupBCMO863UKENDT145 3:20:34
(29,91)
diplom
150Bo Brandsborg Gjørtz611UKENDT146 3:20:37
(29,91)
diplom
151Henrik PedersenIndbo - Designa818UKENDT147 3:20:38
(29,90)
diplom
152Lasse Rud Pedersen708UKENDT148 3:20:41
(29,90)
diplom
153Allan LysgaardKibæk Cykelmotion601UKENDT149 3:20:55
(29,86)
diplom
154Erling LaursenTeam Gedved896UKENDT150 3:20:57
(29,86)
diplom
155Simon KleinTeam ShoeBox762UKENDT151 3:21:02
(29,84)
diplom
156Frank NeupartVejle cykelmotion641UKENDT152 3:21:42
(29,74)
diplom
157Preben HansenKibæk Cykelmotion757UKENDT153 3:21:53
(29,72)
diplom
158Thomas Krog Pedersen778UKENDT154 3:22:11
(29,68)
diplom
159Michael Skov Andersenøstbirk cm723UKENDT155 3:22:20
(29,65)
diplom
160Jørgen Elgaard685UKENDT156 3:23:00
(29,56)
diplom
161Jørgen ChristensenTeam Svendsen882UKENDT157 3:23:07
(29,54)
diplom
162Tom NordfeldTeam Søften788UKENDT158 3:23:13
(29,52)
diplom
163Anders BrinchSvendsen878UKENDT159 3:23:14
(29,52)
diplom
164Tom Møller JørgensenGive Cykel Motion876UKENDT160 3:23:16
(29,52)
diplom
165Peter Nicolas Møller Sørensen830UKENDT161 3:23:17
(29,52)
diplom
166Anders HedegaardTorsted826UKENDT162 3:23:25
(29,50)
diplom
167Snorre StephensenHold B764UKENDT163 3:23:35
(29,47)
diplom
168Steen Nielsen908UKENDT164 3:23:36
(29,47)
diplom
169Jesper DupontVejle Idrætshøjskole927UKENDT165 3:24:37
(29,32)
diplom
170A PetterssonLCM832UKENDT166 3:24:40
(29,32)
diplom
171Per Haudrum831UKENDT167 3:24:40
(29,31)
diplom
172Bo Lund Pedersen613UKENDT168 3:24:45
(29,30)
diplom
173Claus Hansen629UKENDT169 3:24:47
(29,30)
diplom
174Carsten AallingLystup Cykel Motion838UKENDT170 3:24:51
(29,29)
diplom
175Henrik GregersenHolsted Motion653UKENDT171 3:25:19
(29,22)
diplom
176Claus Jokobsen860UKENDT172 3:25:38
(29,18)
diplom
177Claus Bayer JørgensenHold B628UKENDT173 3:25:39
(29,18)
diplom
178Einar Sigurdsson913UKENDT174 3:25:44
(29,16)
diplom
179Ole Skovgaard Jensen902UKENDT175 3:25:49
(29,15)
diplom
180Jørgen LauritsenSCR Motion Silkeborg686UKENDT176 3:25:55
(29,14)
diplom
181Henrik StenshøjTeam Vestjysk Bank656UKENDT177 3:25:57
(29,13)
diplom
182Tim ToftgaardHold B783UKENDT178 3:25:58
(29,13)
diplom
183Peter PorupSøvind934UKENDT179 3:26:01
(29,12)
diplom
184Claus ArnoldHarzen CK627UKENDT180 3:26:04
(29,11)
diplom
185Jacob Lund Nielsen658UKENDT181 3:26:04
(29,11)
diplom
186Tom JensenKibæk Cykelmotion787UKENDT182 3:26:13
(29,09)
diplom
187Benny KristensenTeam Søvind824UKENDT183 3:26:17
(29,09)
diplom
188Mike Lillie GornitzkaLe Pedaleur de Charme729UKENDT184 3:26:19
(29,08)
diplom
189Niels CajusMTM Motion736UKENDT185 3:26:57
(28,99)
diplom
190Ole Risbjerg Pedersen845UKENDT186 3:26:58
(28,99)
diplom
191Lars LundgaardJP Udlejning706UKENDT187 3:27:09
(28,96)
diplom
192Kent RiiseARLA/COCIO926UKENDT188 3:27:52
(28,86)
diplom
193Tobias Munck Sørensen786UKENDT189 3:28:23
(28,79)
diplom
194Henrik EjlersenShoe Box900UKENDT190 3:28:30
(28,78)
diplom
195Morten Olstrup731UKENDT191 3:28:35
(28,76)
diplom
196Kevan Kjær PedersenTeam Saxo Bank-Sungard Lite695UKENDT192 3:28:40
(28,75)
diplom
197Martin JohannesenKøbstædernes Forsikring798UKENDT193 3:28:46
(28,74)
diplom
198Morten KrabbeHarzen CK730UKENDT194 3:28:48
(28,73)
diplom
199Christian Olesen901UKENDT195 3:29:02
(28,70)
diplom
200Peter Frank Nielsen 861UKENDT196 3:29:03
(28,70)
diplom
201Niklas SeebergTeam Saxo Bank-Sungard Lite738UKENDT197 3:29:04
(28,70)
diplom
202Per JørgensenLCM834UKENDT198 3:29:08
(28,69)
diplom
203Henrik Christensen652UKENDT199 3:29:10
(28,69)
diplom
204Mads Bang JensenHarzen CK710UKENDT200 3:29:11
(28,68)
diplom
205Hardy BjerregaardTeam Lund648UKENDT201 3:29:11
(28,68)
diplom
206Jørgen VillumsenKibæk Cykelmotion608UKENDT202 3:29:13
(28,68)
diplom
207Gert KristensenKibæk Cykelmotion642UKENDT203 3:29:16
(28,67)
diplom
208Kurt M. SandVoerladegård Bikers702UKENDT204 3:29:32
(28,63)
diplom
209Finn HøjlandHolbæk Cykelsport638UKENDT205 3:29:42
(28,61)
diplom
210Hans KlebergHFS Cykling646UKENDT206 3:30:21
(28,52)
diplom
211Kim Graabæk698UKENDT207 3:31:08
(28,42)
diplom
212Preben BertelsenEngdalgårdsvej756UKENDT208 3:31:14
(28,40)
diplom
213Aage NielsenKibæk Cykelmotion794UKENDT209 3:31:14
(28,40)
diplom
214Brian HedevangHFS Cykling615UKENDT210 3:32:34
(28,22)
diplom
215Michael Brandt Kristensen929UKENDT211 3:32:57
(28,17)
diplom
217Peter W Nielsen904UKENDT212 3:34:34
(27,96)
diplom
218Casper Østergaard Hansen828UKENDT213 3:34:45
(27,94)
diplom
219Rasmus AxelgaardAxelgaard758UKENDT214 3:34:56
(27,91)
diplom
220Jørgen BundgaardHammerum/Gjellerup cykelmotion684UKENDT215 3:35:01
(27,90)
diplom
221Kim Bay SmidtTEAM FTF696UKENDT216 3:35:02
(27,90)
diplom
222Erik BrødsgaardVestjysk Bank895UKENDT217 3:35:07
(27,89)
diplom
223Michael Larsen721UKENDT218 3:35:29
(27,84)
diplom
225Brian Skjold Elnegaard619UKENDT219 3:35:41
(27,82)
diplom
226Jean-Francoise Tronche822UKENDT220 3:35:47
(27,80)
diplom
227Jan Holst823UKENDT221 3:35:48
(27,80)
diplom
228Erik Kappel939UKENDT222 3:35:50
(27,80)
diplom
229Jens NielsenDanske Bank670UKENDT223 3:36:03
(27,77)
diplom
230Jesper Johannesenhurup cykel motion674UKENDT224 3:36:08
(27,76)
diplom
231Lars ChristiansenHold B703UKENDT225 3:36:13
(27,75)
diplom
232Claus Madsen630UKENDT226 3:37:19
(27,61)
diplom
233Brian PoppHFS Cycling618UKENDT227 3:37:20
(27,61)
diplom
234Jens Jensenteam vestjyskbank668UKENDT228 3:37:40
(27,56)
diplom
235Thomas Oungaard936UKENDT229 3:38:16
(27,49)
diplom
236Karsten Bak691UKENDT230 3:38:47
(27,42)
diplom
237Karl Peder KjeldsenTeam ShoeBox690UKENDT231 3:38:49
(27,42)
diplom
238Chris AnkerstjerneSIF842UKENDT232 3:39:02
(27,39)
diplom
239Allan AndersenLCM836UKENDT233 3:39:02
(27,39)
diplom
240Ole DuchDanlad817UKENDT234 3:39:46
(27,30)
diplom
241Jan JørgensenHFS Cykling662UKENDT235 3:40:14
(27,24)
diplom
242Arne Dencker MikkelsenHatting Cykelklub606UKENDT236 3:41:01
(27,15)
diplom
243Jørgen Skov Nielsen688UKENDT237 3:41:08
(27,13)
diplom
244Henrik Bendixen912UKENDT238 3:44:51
(26,68)
diplom
245Peder AndersenSkanderborg Cykleklub911UKENDT239 3:44:52
(26,68)
diplom
246Lars Haugsted KirkegaardLe Pedaleur de Charme704UKENDT240 3:44:56
(26,67)
diplom
247Leif BroengHold B709UKENDT241 3:45:02
(26,66)
diplom
248Torben Hedberg811UKENDT242 3:45:32
(26,60)
diplom
249Tommy MadsenKCK841UKENDT243 3:45:36
(26,60)
diplom
250Michael KristensenKibæk Cykelmotion720UKENDT244 3:45:43
(26,58)
diplom
251Ole Brøgger821UKENDT245 3:45:58
(26,55)
diplom
252Jacob Hassing840UKENDT246 3:45:59
(26,55)
diplom
253Bjørn HermansenLCM835UKENDT247 3:46:17
(26,51)
diplom
254René NielsenLCM833UKENDT248 3:46:18
(26,51)
diplom
255Thomas Tvedergaard781UKENDT249 3:46:19
(26,51)
diplom
256Morten PedersenBCMO940UKENDT250 3:46:27
(26,50)
diplom
257Peter BødskovSCR Motion Silkeborg750UKENDT251 3:47:17
(26,40)
diplom
258Michael TrykBygma Vejle724UKENDT252 3:47:20
(26,39)
diplom
259Søren Ejsing773UKENDT253 3:47:41
(26,35)
diplom
260Karsten Houman HennebrgRender692UKENDT254 3:48:27
(26,26)
diplom
261Jakob Neupart659UKENDT255 3:49:28
(26,15)
diplom
262Robert Nordenhof910UKENDT256 3:49:48
(26,11)
diplom
263Bo UttrupCykelmotion Vinding888UKENDT257 3:50:09
(26,07)
diplom
264Jan V RasmussenHac666UKENDT258 3:50:11
(26,06)
diplom
265Torben JensenAmcor870UKENDT259 3:50:12
(26,06)
diplom
266Brian JensenTeam Lund616UKENDT260 3:50:14
(26,06)
diplom
267Niels VilhelmsenCMV942UKENDT261 3:50:32
(26,03)
diplom
268Claus LykkeCykelmotion Vinding884UKENDT262 3:50:41
(26,01)
diplom
269Arvid NielsenVinding Cykelmotion885UKENDT263 3:50:41
(26,01)
diplom
270Poul Erik AskesenCykelmotion Vinding886UKENDT264 3:50:41
(26,01)
diplom
271Thyge Ib NielsenTeam Neslein931UKENDT265 3:51:11
(25,95)
diplom
272Claus Ib NielsenTeam Neslein932UKENDT266 3:51:12
(25,95)
diplom
273Steen T. NielsenTeam Neslein930UKENDT267 3:51:36
(25,91)
diplom
274Søren Friis Hansen 858UKENDT268 3:51:47
(25,89)
diplom
275Flemming GrønskovCykelmotion Vinding890UKENDT269 3:51:51
(25,88)
diplom
276Torben MadsenCykelmotion Vinding889UKENDT270 3:51:57
(25,87)
diplom
277Dan BlohmHold B633UKENDT271 3:53:17
(25,72)
diplom
278Erroll Marshall637UKENDT272 3:53:52
(25,66)
diplom
279Otto NissenKibæk Cykelmotion742UKENDT273 3:55:09
(25,51)
diplom
280Erik H Kjeldsen635UKENDT274 3:55:12
(25,51)
diplom
281Knud Otto SchjeldeKibæk Cykelmotion700UKENDT275 3:55:36
(25,47)
diplom
282Kenneth Høll694UKENDT276 3:55:37
(25,46)
diplom
283Christian Kolle ChristensenKolle & Duus624UKENDT277 3:56:34
(25,36)
diplom
284Michael HentzTeam Gedved719UKENDT278 3:59:04
(25,10)
diplom
285Bo GilsaaHold B612UKENDT279 3:59:20
(25,07)
diplom
286Kim Borgkvist 857UKENDT280 3:59:57
(25,00)
diplom
287Frank GaarskjærHold B640UKENDT281 3:59:59
(25,00)
diplom
288Helge LauridsenGCM968UKENDT282 4:00:11
(24,98)
diplom
289Ole Norup740UKENDT283 4:00:13
(24,98)
diplom
290Jesper SørensenGrindsted Cykel Motion676UKENDT284 4:00:39
(24,93)
diplom
291Alex M PoulsenLive Long965UKENDT285 4:00:44
(24,92)
diplom
292Palle Rasmussen743UKENDT286 4:01:20
(24,86)
diplom
293Hans-henrik Hoeg647UKENDT287 4:03:16
(24,66)
diplom
294Henning Juul Møller649UKENDT288 4:03:19
(24,66)
diplom
296Thomas BenderHold B777UKENDT289 4:05:17
(24,46)
diplom
297Danny Møller Andersen809UKENDT290 4:05:21
(24,45)
diplom
298Ove Christensen892UKENDT291 4:05:30
(24,44)
diplom
299Jakob Bonde Lauritsen249UKENDT292 4:05:40
(24,42)
diplom
300Michael BechTeam Chickenshit716UKENDT293 4:06:27
(24,34)
diplom
301Peter LTeam Chickenshit753UKENDT294 4:06:28
(24,34)
diplom
302Anders BechChicken Shit810UKENDT295 4:06:29
(24,34)
diplom
303Sten DyrmoseTeam Chickenshit768UKENDT296 4:06:31
(24,34)
diplom
304Peter Chrois MøllerTeam Chikenshit751UKENDT297 4:06:31
(24,34)
diplom
305Jan Bønnecke Knudsen661UKENDT298 4:06:33
(24,33)
diplom
306Helge Nordenhof905UKENDT299 4:09:00
(24,10)
diplom
307Lasse Kjær Hansen925UKENDT300 4:09:05
(24,09)
diplom
308Mathias Kam Asmussen715UKENDT301 4:09:09
(24,08)
diplom
309Per WalterSCR Motion Silkeborg748UKENDT302 4:10:33
(23,95)
diplom
310Søren ElleTeam Søvind774UKENDT303 4:10:41
(23,93)
diplom
311Jan NielsenTeam Søvind663UKENDT304 4:11:09
(23,89)
diplom
312Henning F. KristensenCK Århus962UKENDT305 4:14:12
(23,60)
diplom
313Lars Jakobsen933UKENDT306 4:14:15
(23,60)
diplom
314Lars Fischer937UKENDT307 4:14:29
(23,58)
diplom
315Torben Simonsen961UKENDT308 4:14:53
(23,54)
diplom
316Henrik AndresenCK Aarhus650UKENDT309 4:15:46
(23,46)
diplom
317Torben Kjelsmark790UKENDT310 4:17:17
(23,32)
diplom
318Steen MajdahlHold B767UKENDT311 4:17:42
(23,28)
diplom
321Svend Erik KristensenGrindsted Cykel Motion770UKENDT312 4:18:41
(23,19)
diplom
323John KnudsenGrindsted Cykelmotion864UKENDT313 4:18:41
(23,19)
diplom
324Find PoulsenGCM Grindsted918UKENDT314 4:18:42
(23,19)
diplom
325Gert LaursenGrindsted Cykel Motion643UKENDT315 4:18:46
(23,19)
diplom
326Morten Popp732UKENDT316 4:19:41
(23,10)
diplom
327Niels BorgTaxa919UKENDT317 4:21:53
(22,91)
diplom
328Kjeld Pedersentour de Taxa699UKENDT318 4:21:54
(22,91)
diplom
329Thomas Pego KlingenbergTCB - Take Care of Business780UKENDT319 4:22:24
(22,87)
diplom
330Jesper Julian ChristensenTCB - Take Care of Business675UKENDT320 4:22:24
(22,87)
diplom
331Jens PaulsenTCB - Take Care of Business671UKENDT321 4:22:27
(22,86)
diplom
332Peter A. Kristensen749UKENDT322 4:23:55
(22,73)
diplom
333Carsten Mikkelsen622UKENDT323 4:23:57
(22,73)
diplom
334John Søndergaard679UKENDT324 4:24:01
(22,73)
diplom
335Jan Sørensen665UKENDT325 4:24:35
(22,68)
diplom
336Patrick Mejia Seyffart745UKENDT326 4:33:43
(21,92)
diplom
337Michael EnochHold B718UKENDT327 4:33:47
(21,91)
diplom
338Michael Ploug722UKENDT328 4:34:19
(21,87)
diplom
339Jonathan Ploug682UKENDT329 4:34:41
(21,84)
diplom
340Brian Ploug617UKENDT330 4:34:56
(21,82)
diplom
341Kim Holt Bech935UKENDT331 4:43:19
(21,18)
diplom
342Orla Christensen741UKENDT332 4:53:32
(20,44)
diplom


Printervenlig udgave Print · Søg · + Større skrift | - Mindre skrift